ETERNAL pololesk akrylátový
ETERNAL pololesk akrylátový je barva pro univerzální nátěry dřeva, kovu, betonu. Je určen k vnitřním i venkovním nátěrům.
ETERNAL mat akrylátový
ETERNAL mat akrylátový je vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí, pozinkovaného plechu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
ETERNAL lesk akrylátový
ETERNAL lesk akrylátový je nátěrová hmota pro vrchní, vnitřní i venkovní, lesklé nátěry dřeva a ocelových konstrukcí s výbornou odolností na povětrnosti.
ETERNAL mat Revital
ETERNAL mat Revital je vhodný k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť.
ETERNAL na radiátory
ETERNAL na radiátory je na vrchní nátěry topných těles horkovodního vytápění. Nátěry velmi dobře odolávající teplotě do 100 °C.
ETERNAL IN THERMO
ETERNAL IN Thermo je termoizolační malířská barva. Je určena k povrchové úpravě stěn interiérů pro zvýšení povrchové teploty.
ETERNAL na beton KOMFORT
ETERNAL na beton KOMFORT je dvousložkový epoxidový matný email s možností aplikace na čerstvý beton. Úpravy betonových podlah sklepů, garáží, prodejen,...
ETERNAL epoxy Stabil
ETERNAL epoxy stabil je dvousložkový vodou ředitelný epoxidový email na vysoce odolné nátěry betonových podlah pro vnitřní použití s velmi dobrou odolností vodě, oděru, alifatickým a aromatickým uhlovodíkům, zředěným kyselinám i zásadám a asanačním roztokům.
ETERNAL IN
ETERNAL IN je interiérová disperzní malířská barva s exkluzivní bělostí. Vodou ředitelná, příjemně parfemovaná, vyznačující se vysokou kryvostí.
ETERNAL IN PLUS
ETERNAL IN plus je prémiová disperzní malířská barva pro otěruvzdornou povrchovou úpravu stěn interiérů s možností jejího dalšího tónování.
ETERNAL elast
ETERNAL elast je speciální pružná akrylátová barva se schopností přemostění vlasových trhlin, nátěrů fasád s pavučinovými trhlinkami a na ochranné protikarbonatační nátěry betonu.
SANATHERM B akrylát
SANATHERM B akrylát fasádní barva se používá k prodloužení životnosti stávající úpravy. Zvýšení odolnosti proti vodě, UV paprskům, povětrnostním faktorům...
SANATHERM B silikon
SANATHERM B silikon je fasádní barva určena především pro povrchovou úpravu minerálních materiálů jako jsou omítky, beton, cihly, stavební kámen apod.
SANATHERM B silikon PREVENSIL
SANATHERM B silikon PREVENSIL je určen zejména pro venkovní použití speciálně na fasády domů, u kterých je nebezpečí napadení houbami, plísněmi anebo řasami
Nenašli jste, co jste hledali? 
Na této stránce zobrazujeme pouze některé výrobky z našeho sortimentu. Pokud se však chcete ujistit, že výrobek, který hledáte se nachází na naši prodejně, nebojte se na nás obrátit na našem e-mailu či infolince. Rádi Vám poradíme!
Proč u výrobků nejsou uvedeny ceny?
Cena každého výrobku se může lišit dle velikosti balení či cenou tónování (každý odstín má jinou cenu). Ceny jsou tak individuální v závislosti na Vašich požadavcích.