Barva na kov

ETERNAL lesk akrylátový
ETERNAL lesk akrylátový je nátěrová hmota pro vrchní, vnitřní i venkovní, lesklé nátěry dřeva a ocelových konstrukcí s výbornou odolností na povětrnosti.
ETERNAL mat akrylátový
ETERNAL mat akrylátový je vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí, pozinkovaného plechu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
ETERNAL mat Revital
ETERNAL mat Revital je vhodný k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť.
ETERNAL pololesk akrylátový
ETERNAL pololesk akrylátový je barva pro univerzální nátěry dřeva, kovu, betonu. Je určen k vnitřním i venkovním nátěrům.
AXAPUR PLUS U2072
Polyuretnová barva U2072 Axapur vysoce odolná. Lesklá vrchní barva. Nanášení: Stříkáním případně štětcem, nejlépe při teplotě 18-23 °C.
DULUX HIGH GLOSS
Dulux High Gloss se vyznačuje výbornou kryvostí, vynikajícím rozlivem, výjimečnou UV odolností a dlouhotrvajícím leskem i za extrémních podmínek.
DULUX RAPIDRY SATIN MATT
Dulux Rapidry Satin Matt je rychleschnoucí, má velmi dobrou kryvost. Je vhodný i do exteriéru na nátěry oken, dveří, kovových konstrukcí...
DULUX RESIST GLOSS
Dulux Resist Gloss je rozpouštědlový univerzální nátěr vysoké kvality na dřevěné a kovové povrchy s lesklým vzhledem. Barva má velmi dobrou kryvost.
DULUX SATIN FINISH
Dulux Satin Finish je krycí email prémiové kvality s univerzálním použitím, pro vnitřní i venkovní použití na dřevo, kov a některé druhy plastů. Odolný
BALAKRYL UNI MAT
BALAKRYL UNI MAT je vrchní barva s univerzálním použitím určená k novým i renovačním nátěrům kovu, dřeva, betonu, omítek a dalších v interiéru i exteriéru.
BALAKRYL UNI LESK
BALAKRYL UNI LESK je vrchní barva s univerzálním použitím určená k novým i renovačním nátěrům kovu, dřeva, betonu, omítek a dalších v interiéru i exteriéru.
BALAKRYL UNI SATIN
BALAKRYL UNI SATIN je vrchní barva s univerzálním použitím určená k novým i renovačním nátěrům kovu, dřeva, betonu, plastů,... v interiéru i exteriéru.
EMPIRE
EMPIRE polomatná alkydová barva pro použití v interiérech. Rovnoměrně se roztéká a zanechává hladký povrch. Pro volně stojící interiérový nábytek.
EVERAL – High Gloss 90
EVERAL - High Gloss 90, univerzální vysoce lesklý email, odolný vůči mechanickému namáhání. Pro natírání vnitřních a vnějších dřevěných a kovových povrchů.
EVERAL – Semi Gloss 70
EVERAL - Semi Gloss 70, pololesklý alkydový email na vnější natírání kovových, dřevěných a dřevu podobných povrchů. Je odolný vůči mechanickému poškození.
EVERAL – Semi Matt 30
EVERAL - Semi Matt 30 je polomatný alkydový email pro vnější a vnitřní nátěry dřevěných, dřevu podobných, kovových a zinkových ploch.
PRIMALEX JEDNOVRSTVÁ BARVA 2v1
Primalex JEDNOVRSTVÁ BARVA 2v1 na ochranné nátěry ocelových, železných, hliníkových a litinových povrchů venku i uvnitř bez nutnosti základových barev.
PRIMALEX VRCHNÍ BARVA Lesk / Pololesk
PRIMALEX VRCHNÍ BARVA Lesk/Pololesk nabízí vysoce lesklé nebo pololesklé finální nátěry s vynikající odolností proti nepříznivým vnějším vlivům i UV záření.
MIRANOL
MIRANOL, plně lesklá barva pro vnitřní i venkovní nátěry dřevěných nebo kovových povrchů. Je snadno aplikovatelný, nestéká a rovnoměrně se roztéká.
KOMAPRIM 3v1
Komaprim 3v1 je antikorozní barva na železné kovy. Spojuje funkce základové barvy, mezinátěru i vrchního emailu. Hodí se na ocelové konstrukce, kontejnery..
PROFI EMAIL S2085
PROFI EMAIL S2085 je alkyduretanová rychleschnoucí vrchní barva na kov i dřevo. Je vhodná pro vrchní nátěry dřeva i kovů v exteriéru i interiéru
SYNTECOL S2161
SYNTECOL S2161 je syntetická vrchní lesklá barva vhodná pro vrchní lesklé nátěry dřeva i kovů vystavených povětrnosti (ploty, okapy, dveře, okna,...)
Nenašli jste, co jste hledali? 
Na této stránce zobrazujeme pouze některé výrobky z našeho sortimentu. Pokud se však chcete ujistit, že výrobek, který hledáte se nachází na naši prodejně, nebojte se na nás obrátit na našem e-mailu či infolince. Rádi Vám poradíme!
Proč u výrobků nejsou uvedeny ceny?
Cena každého výrobku se může lišit dle velikosti balení či cenou tónování (každý odstín má jinou cenu). Ceny jsou tak individuální v závislosti na Vašich požadavcích.

✖️ Upozornění! Výběr správného výrobku závisí mimo jiné na: použití materiálu (na podlahu, na stěnu, na nábytek..), místě (venku, vevnitř, klima), již předešlém opracování/úpravě materiálu (penetrační nátěr...), druhu (složení, způsob výroby), popřípadě dalších faktorech. Nesprávný výběr by mohl znehodnotit danou věc, na kterou byla nátěrová hmota určena!

✔️ Naši odborníci s dlouholetou praxí s Vámi rádi prokonzultují Vaši situaci. Poradí se správnou povrchovou úpravou. Vyberu vhodné nátěrové hmoty i náčiní na jejich aplikaci. A vysvětlí, jak při práci postupovat, aby výsledek byl kvalitní a dlouhotrvající.
Využijte také naši bezplatnou infolinku či e-mail poradnu! Poradenství až k vám domů.