Domů / Novinky / Barvy na beton a proč?
Kategorie
Výrobci
AKCE & novinky
 

 

Dezinfekce povrchů, FungiSPRAY proti plísním a virům

 

primalex plus akce
Sleva Dulux Vinyl Matt

Barvy na beton a proč?

Barvy na beton | správný výběr a proč - prodejna & e-shop | OTEVŘENO    Proč si dát záležet s výběrem správných produktů na beton a jeho přípravou? Na co se zaměřit a jak to ušetří naši peněženku?

 

Leč se beton zdá jako silný materiál, i on potřebuje péči. Neošetřený beton může začít praskat, drolit se a znečišťovat. Betonové podlahy garáží, na které se nejčastěji ptáte, trpí skvrnami od nafty, olejů, barev a dalších chemikálií či kontaktem s horkými pneumatikami.

Ochrana tak zajistí nejen delší životnost betonu a vyřeší problém s prašností, ale například právě podlaha bude snadněji omyvatelná a tedy udržovatelná.

Začněte zpevněním, penetračním nátěrem. Ten beton nejen zpevní, ale také zreguluje nasákavost. Pak už pokračujte povrchovou ochrannou vrstvou, která beton uzamkne. U namáhaných ploch jako jsou garážové podlahy se doporučuje použití epoxidových dvousložkových barev, které se vyznačují vysokou chemickou a mechanickou odolností.

Pokud tedy tápete ve výběru správné barvy na kov, naši odborníci se s Vámi rádi poradí na naší bezplatné infolince, e-mailu či přímo na prodejně, kde si také budete moci prohlédnout vzorníky. A na samozřejmě Vám poradí i se správnou povrchovou úpravou, aby výsledek déle vydržel.

 

barvy laky recenze