Domů / Novinky / Barvy na dřevo a proč?
Kategorie
Výrobci
AKCE & novinky
 

 

Dezinfekce povrchů, FungiSPRAY proti plísním a virům

 

primalex plus akce
Sleva Dulux Vinyl Matt

Barvy na dřevo a proč?

Barvy na dřevo | výběr a proč - prodejna & e-shop | OTEVŘENO    Proč si dát záležet s výběrem správných produktů na dřevo a jeho přípravou? Na co se zaměřit a jak to ušetří naši peněženku?

Proč? Dřevo do sebe natahuje vlhkost a zase vysychá. Je taktéž terčem plísní, hub a dřevokazů. Pokud tedy chceme, aby nám dřevěné výtvory (ploty, domky, terasy, okna, dveře,...) dlouho vydržely, musíme je chránit. Minimálně to ušetří Vaši peněženku, když ne čas.

Určitě nepoužívejte kterýkoliv lak či barvu. Nevhodný nátěr by mohl dřevo poškodit, popřípadě by stejně brzy ztratil svoji ochrannou funkci a začal by se odlupovat. S ochranou Vám tak dnes pomohou napouštědla, lazury na dřevo či krycí barvy. Silnovrstvé pro suché dřevo a tenkovrstvé pro vlhčí dřevo, které ještě bude vysychat.

I odstín je důležitý. Ne jen esteticky, ale i funkčně. Nebo také doba, kdy dřevo natíráte či kde se dřevěný objekt nachází. Výběr správného produktu a kvalita nátěru tak závisí na mnoha faktorech.

Pokud tedy tápete ve výběru správné lazury či barvy na dřevo, naši odborníci se s Vámi rádi poradí na naší bezplatné infolince, e-mailu či přímo na prodejně, kde si také budete moci prohlédnout vzorníky odstínů. A na samozřejmě Vám poradí i se správnou povrchovou úpravou, aby výsledek déle vydržel.

 

 

barvy laky recenze