Domů / Novinky / Barvy na kov a proč?

Barvy na kov a proč?

Barvy na kov | výběr a proč - prodejna & e-shop    Proč si dát záležet s výběrem správných produktů na kovy a jeho přípravou? Na co se zaměřit a jak to ušetří naši peněženku?

 

Podobně jako dřevo je i kov třeba chránit před vnějšími vlivy, většinou hlavně tedy korozí. Proto je na místě opatřit kov svrchní vrstvou nátěru. Tím může být bezbarvý lak či nátěry ředidlem ředitelné či vodou ředitelné, které mají vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům..

 

Nejčastěji se asi setkáte se syntetickými nátěry. Najdete však i epoxidové či polyuretanové, které se vyznačují vysokou chemickou a mechanickou odolností. Polyuretanové nátěry se tak používají nejčastěji na střechy. Zkrátka, výběr správného emailu či barvy na kov závisí také od toho, co za funkci daný kov plní.

Důležitá není jen barva, ale také příprava. Bez vhodně připraveného podkladu by se nátěr mohl špatně uchytit a sloupnout. Povrch si tedy musíme omýt, odstranit případnou korozi a odmastit.

Pokud tedy tápete ve výběru správného emailu či barvy na kov, naši odborníci se s Vámi rádi poradí na naší bezplatné infolince, e-mailu či přímo na prodejně, kde si také budete moci prohlédnout vzorníky. A na samozřejmě Vám poradí i se správnou povrchovou úpravou, aby výsledek déle vydržel.

barvy laky recenze

 

barvy laky praha framar
ODSTÍNY

Odstíny u produktů jsou pouze orientační. Nejpřesnější jsou vzorníky, které Vám rádi půjčíme na některé z našich prodejen.

barvy laky praha framar
PRODUKTY

Na našem e-shop zveřejňujeme pro přehlednost Vaše nejoblíbenější produkty. Pokud jste tedy nenašli určitý výrobek, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám ho zajistíme.

barvy laky praha framar
DOPRAVA

Z důvodu bezpečnosti neposíláme některé z našich produktů. 

barvy laky praha framar
CENY

Pro registrované firmy a živnostníky nabízíme odlišné cenové podmínky. Pokud nejste v našem systému registrováni, neváhejte nám napsat na náš e-mail barvy@framar.cz