Domů / Novinky / Barvy na kov a proč?
Kategorie
Výrobci
AKCE & novinky
 

 

Dezinfekce povrchů, FungiSPRAY proti plísním a virům

 

primalex plus akce
Sleva Dulux Vinyl Matt

Barvy na kov a proč?

Barvy na kov | výběr a proč - prodejna & e-shop | OTEVŘENO    Proč si dát záležet s výběrem správných produktů na kovy a jeho přípravou? Na co se zaměřit a jak to ušetří naši peněženku?

 

Podobně jako dřevo je i kov třeba chránit před vnějšími vlivy, většinou hlavně tedy korozí. Proto je na místě opatřit kov svrchní vrstvou nátěru. Tím může být bezbarvý lak či nátěry ředidlem ředitelné či vodou ředitelné, které mají vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům..

 

Nejčastěji se asi setkáte se syntetickými nátěry. Najdete však i epoxidové či polyuretanové, které se vyznačují vysokou chemickou a mechanickou odolností. Polyuretanové nátěry se tak používají nejčastěji na střechy. Zkrátka, výběr správného emailu či barvy na kov závisí také od toho, co za funkci daný kov plní.

Důležitá není jen barva, ale také příprava. Bez vhodně připraveného podkladu by se nátěr mohl špatně uchytit a sloupnout. Povrch si tedy musíme omýt, odstranit případnou korozi a odmastit.

Pokud tedy tápete ve výběru správného emailu či barvy na kov, naši odborníci se s Vámi rádi poradí na naší bezplatné infolince, e-mailu či přímo na prodejně, kde si také budete moci prohlédnout vzorníky. A na samozřejmě Vám poradí i se správnou povrchovou úpravou, aby výsledek déle vydržel.

 

barvy laky recenze