DULUX VINYL MATT
AKCE: -30% na všechna balení a odstíny
Dulux Vinyl Matt je barva prémiové kvality pro nátěry stěn a stropů v interiéru. Vyniká svou krycí schopností, vysokou otěruodolností a omyvatelností.
DULUX EXPERT MATT
Dulux Expert Matt je akrylátová emulzní barva s matným povrchem, vhodná pro renovační nátěry stěn a stropů v obytných místnostech a veřejných budovách.
DULUX DIAMOND SATIN
Dulux Diamond Satin je plně omyvatelná disperzní barva prémiové kvality pro nátěry stěn a stropů v interiéru. Vhodná zejména do vlhkého prostředí.
DULUX ACRYL MATT
Dulux Acryl Matt je matná akrylátová emulzní barva určená k nátěrům stěn a stropů v interiéru. Zaručuje velmi dobré krytí a dlouhou životnost odstínu.
KOMAPRIM 3v1
Komaprim 3v1 je antikorozní barva na železné kovy. Spojuje funkce základové barvy, mezinátěru i vrchního emailu. Hodí se na ocelové konstrukce, kontejnery..
DULUX RESIST GLOSS
Dulux Resist Gloss je rozpouštědlový univerzální nátěr vysoké kvality na dřevěné a kovové povrchy s lesklým vzhledem. Barva má velmi dobrou kryvost.
DULUX RAPIDRY SATIN MATT
Dulux Rapidry Satin Matt je rychleschnoucí, má velmi dobrou kryvost. Je vhodný i do exteriéru na nátěry oken, dveří, kovových konstrukcí...
DULUX HIGH GLOSS
Dulux High Gloss se vyznačuje výbornou kryvostí, vynikajícím rozlivem, výjimečnou UV odolností a dlouhotrvajícím leskem i za extrémních podmínek.
DULUX SATIN FINISH
Dulux Satin Finish je krycí email prémiové kvality s univerzálním použitím, pro vnitřní i venkovní použití na dřevo, kov a některé druhy plastů. Odolný
DULUX TRADE WEATHERSHIELD SILICON PLUS
Dulux Trade Weathershield Silicon Plus je prémiová exteriérová fasádní barva odloná vodě, řasám, UV záření, mechům a špíně. Vhodná na více druhů omítky.
DULUX TRADE WEATHERSHIELD PLUS
Dulux Trade Weathershield Plus je vysoce kvalitní exteriérová fasádní barva odolnější proti růstu řas a mechů, vlhkosti, UV záření.
DULUX TRADE EXTERIOR WALL PRIMER
Dulux Exterior Wall Primer je vhodný zejména na pevné, hladké, drolivé nebo špatně savé podklady. Voděodolný. Paropropustný. Zpevňuje povrch.
Nenašli jste, co jste hledali? 
Na této stránce zobrazujeme pouze některé výrobky z našeho sortimentu. Pokud se však chcete ujistit, že výrobek, který hledáte se nachází na naši prodejně, nebojte se na nás obrátit na našem e-mailu či infolince. Rádi Vám poradíme!
Proč u výrobků nejsou uvedeny ceny?
Cena každého výrobku se může lišit dle velikosti balení či cenou tónování (každý odstín má jinou cenu). Ceny jsou tak individuální v závislosti na Vašich požadavcích.