DULUX DIAMOND SATIN

Dulux Trade Diamond Satin je plně omyvatelná saténová interiérová barva na stěny a stropy, vhodná zejména do vlhkého prostředí.

Použití:

Dulux Trade Diamond Satin je plně omyvatelná disperzní malířská barva prémiové kvality se saténovým povrchem pro nátěry stěn a stropů v interiéru, jejíž dlouhá životnost je zaručena unikátní technologií Diamond Technology. Vyniká výjimečnou odolností proti otěru a vlhkosti v místech vystavených kondenzaci vody, proto je vhodná zejména do koupelen, kuchyní, dětských pokojů a jiných prostor s vyšším zatížením.

Pro vnitřní použití, především do silně namáhaných a vlhkých prostor, vhodné na omítku, sádrokarton, beton, dřevotřísku, dřevo a řadu dalších povrchů.

 

Odolnost proti působení vody:  Nátěr je odolný proti standardní vlhkosti v místnostech i případné kondenzaci vlhkosti nebo par. Natírané povrchy však nemohou být ve stálém kontaktu s vodou, nehodí se proto např. na nátěry stěn sprchových koutů.

 

Mechanická odolnost:  Nátěr je výjimečně odolný proti otěru suchým hadříkem a proti mokrému čištění měkkým kartáčkem nebo houbičkou vodou s čisticími prostředky.

 

Odolnost proti působení tepla:  Barva není vhodná k natírání vyhřívaných ploch, např. topení.

 

Ostatní:  Dokonalá krycí schopnost. Vysoká odolnost proti obvyklému zašpinění. Odolnost proti poškrábání.

Schnutí:  Nátěr je suchý na dotek po 1–2 hodinách. Další vrstvu možno nanášet po 2–4 hodinách.

 

Teoretická vydatnost:  Až 18 m2/l v jedné vrstvě na hladkém, rovném a vhodně připraveném povrchu.

Počet vrstev:  1–2

Aplikace:  štětcem, válečkem, stříkáním

Čištění:  Vodou. Před čištěním odstraňte ze štětce a válečku co nejvíce barvy.

Balení:  1l; 2,5 l a 5 l