Domů / Malířské barvy / Malířské barvy protiplísňové

ETERNAL IN Steril


Žádné hodnocení. Kód: ETERNAL IN Steril
ETERNAL In Steril je bílá omyvatelná disperzní malířská barva určená k prevenci i potlačení biotického napadení stěn v interiéru plísněmi, bakteriemi a jinými mikroorganizmy. Paropropustný, odolný vůči oděru za mokra i sucha.
Výrobce: Austis
Dostupnost: Na cestě
od 223,00 Kč , plus doprava
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Varianty ETERNAL IN Steril
ETERNAL IN Steril bílá  1 kg ,  ETERNAL IN Steril bílá 1 kg , Kód: ETERNAL IN Steril bílá 1 kg
Na dotaz
ETERNAL In Steril je bílá omyvatelná disperzní malířská barva určená k prevenci i potlačení biotického napadení stěn v…
223,00 Kč
Detail
ETERNAL IN Steril bílá  4 kg,  ETERNAL IN Steril bílá 4 kg, Kód: ETERNAL IN Steril bílá 4 kg
Na dotaz
ETERNAL In Steril je bílá omyvatelná disperzní malířská barva určená k prevenci i potlačení biotického napadení stěn v…
770,00 Kč
Detail
ETERNAL IN Steril bílá 12 kg ,  ETERNAL IN Steril bílá 12 kg , Kód: ETERNAL IN Steril bílá 12 kg
Na dotaz
ETERNAL In Steril je bílá omyvatelná disperzní malířská barva určená k prevenci i potlačení biotického napadení stěn v…
2.161,00 Kč
Detail
ETERNAL IN Steril

 

ETERNAL In Steril

je bílá omyvatelná disperzní malířská barva určená k prevenci i potlačení biotického napadení stěn v interiéru plísněmi, bakteriemi a jinými mikroorganizmy.

 

Uplatnění najde tam, kde je žádoucí maximální sterilita prostředí (operační sály, prostory v nemocnicích, potravinářské provozy, místa s vysokou vlhkostí a velkým rizikem výskytu plísní a bakterií). V domácnostech vytvoří zdravé prostředí, zejména pro alergiky a astmatiky. 

 

ETERNAL In Steril je paropropustný, bez nepříjemného zápachu, odolný vůči oděru za mokra i sucha, vhodný pro aplikaci na sanační omítky. Je určen k použití na vápenné, vápennocementové a sádrové omítky, akrylátové omítky, beton, disperzní i silikátové nátěry, sádrokartonové, sádrovláknové, vláknocementové, cementotřískové desky i další savé podklady.

 

Zpracování:
ETERNAL In Steril se aplikuje válečkem, štětcem, štětkou na čisté, suché a soudržné podklady vyzrálé 4 - 6 týdnů, prosté vápenných výkvětů. Musí být zbaveny biologického napadení, doporučujeme přípravek SANATHERM odstraňovač plísní, starých hlinkových a jiných nepřilnavých nátěrů, případně odmaštěné roztokem koncentrátu ETERNAL odmašťovač. 

 

Podklady s velkou savostí doporučujeme penetrovat prostředkem ETERNAL univerzální penetrace nebo FORTE penetral. Skvrny prostupující z podkladu přetřete před vlastní výmalbou izolační barvou ETERNAL In Stop. ETERNAL In Steril se před použitím řádně promíchá. 
Pro ředění je nutné používat pouze destilovanou nebo demineralizovanou vodu! Použití pitné vody likviduje antibakteriální účinek nátěru! 

 

Nátěr se provádí při teplotě okolí a podkladu v rozmezí 5 - 25 °C ve dvou krocích. V prvním kroku odlijte část výrobku do suché a čisté nádoby a proveďte první nátěr. Tímto zabráníte možnému sprašování podkladní plochy a možné kontaminaci výrobku. Zbytek barvy nevracejte do originálního obalu! Po zaschnutí prvního nátěru proveďte nátěr finální. Použijte čisté pracovní nářadí z důvodu možné kontaminace výrobku.

 

Spotřeba: 0,20 - 0,30 kg / m2 již ve dvou vrstvách (podle savosti, poréznosti a struktury podkladu)

 

Praktická vydatnost: 6 - 8 m2 z 1 kg při jedné vrstvě (podle savosti, poréznosti a struktury podkladu) 

 

Nanášení: štětcem, válečkem, štětkou

 

Balení: 1 kg; 4 kg; 12 kg

 

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 

Soubory
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.

 

barvy laky recenze