Domů / Barvy na jiné povrchy / Barvy na bazény

ETERNAL na bazény


Žádné hodnocení. Kód: ETERNAL na bazény
ETERNAL na bazény k nátěrům betonových bazénů a okolních betonových ploch, zahradních jezírek a sudů či k opravným nátěrům laminátových lodí. I na kovové bazény.
Výrobce: Austis
Dostupnost: Na cestě
od 255,00 Kč , plus doprava
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Varianty ETERNAL na bazény
ETERNAL na bazény sv.modrá  1 kg ,  ETERNAL na bazény sv. modrá 1 kg , Kód: ETERNAL na bazény sv.modrá 1 kg
Na dotaz
ETERNAL na bazény k nátěrům betonových bazénů a okolních betonových ploch, zahradních jezírek a sudů či k opravným nátěrům…
255,00 Kč
Detail
ETERNAL na bazény sv.modrá  5 kg ,  ETERNAL na bazény sv. modrá 5 kg , Kód: ETERNAL na bazény sv.modrá 5 kg
Na dotaz
ETERNAL na bazény k nátěrům betonových bazénů a okolních betonových ploch, zahradních jezírek a sudů či k opravným nátěrům…
1.133,00 Kč
Detail
ETERNAL na bazény

 

ETERNAL na bazény

je určen k nátěrům betonových bazénů a okolních betonových ploch, zahradních jezírek a sudů či k opravným nátěrům laminátových lodí. Vzhledem k velmi dobré přilnavosti k antikorozním nátěrovým hmotám je možné povrchově upravit i kovové bazény, jejichž povrch je opatřen kvalitním antikorozním nátěrem jako je např. SANAKRYL antikor EP.

Zpracování

ETERNAL na bazény se nanáší ve dvou vrstvách, na suchý, soudržný a vyzrálý betonový podklad, zbavený všech nečistot, mastnoty a zbytků nátěrových hmot, s přestávkou mezi jednotlivými nátěry 4 až 24 hod. ETERNAL na bazény lze podle druhu aplikace ředit max. 5–10 % vody. Nátěry lze provádět v rozmezí teplot 8–30 °C.

Venkovní nátěry se nesmějí provádět za intenzívního přímého slunečního svitu. Vodu lze do povrchově upraveného bazénu napouštět nejdříve po 7 dnech od provedení druhého nátěru. Nový a hlazený betonový podklad se musí před aplikací otryskat nebo obrousit. Dobře připravený betonový podklad se musí napustit penetračním prostředkem FORTE penetral. Minimální doba zasychání penetračního prostředku je 4 hod.

Kovové podklady musí být před aplikací nátěrové hmoty ETERNAL na bazény povrchově upraveny kvalitní antikorozní barvou, odolávající dlouhodobému působení vody, jako např. SANAKRYL antikor EP.

Spotřeba

0,30–0,50 kg/m2 (2 vrstvy)

Balení

1 kg; 5 kg

 

Soubory
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.

 

barvy laky recenze