Domů / Nátěrové hmoty na beton / Nátěrové hmoty na beton

ETERNAL na beton KOMFORT A+B 4,8 kg šedá


Žádné hodnocení. Kód: ETERNAL na beton KOMFORT A+B 4,8 kg šedá Produktové číslo: 8590892119758
Výrobce: Austis
Dostupnost: Na dotaz
1.535,00 Kč , plus doprava
(1.535,00 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
ETERNAL na beton KOMFORT A+B 4,8 kg šedá

 

ETERNAL na beton KOMFORT

dvousložkový epoxidový matný email s možností aplikace na čerstvý beton. ETERNAL na beton KOMFORT je multifunkční hmota k použití jako penetrace, nátěrová hmota a v kombinaci s ETERNAL křemičitým plnivem i jako samonivelační podlahovina.

Odstín šedý

Oblast použití:
ETERNAL na beton KOMFORT je multifunkční hmota k použití jako penetrace, nátěrová hmota, samonivelační podlahovina. Je určen k vnitřním povrchovým úpravám betonových podlah sklepů, garáží, dílen, prodejen, skladišť, výstavních prostor a dalších. Nátěry vykazují velmi dobrou odolnost oděru, vodě, horkým pneumatikám, chemickým rozmrazovacím látkám, alifatickým a aromatickým uhlovodíkům, zředěným kyselinám, zásadám a asanačním roztokům. Má vysokou paropropustnost, proto jej lze použít i na čerstvý beton (zrání cca 7 dní). ETERNAL na beton KOMFORT je možné po dokonalém promíchání se sypkou složkou ETERNAL křemičité plnivo použít jako samonivelační hmotu.

Zpracování:
ETERNAL na beton KOMFORT složka A se důkladně smíchá se složkou B v hmotnostním poměru 5 : 1 mícháním po dobu 5 minut. Po 5 minutách stání je a krátkém promíchání je připravena k aplikaci. Ředit je možné až natuženou směs, nelze ředit jednotlivé složky! Připravený ETERNAL na beton KOMFORT se nanáší na pevný, suchý a čistý podklad, zbavený mastných a voskových skvrn při teplotě podkladu a okolí v rozmezí 10 °C až 30 °C. Provádí se penetrační nátěr ředěnou barvou a po 6 hodinách zasychání další 2 až 3 nátěry neředěnou barvou s intervalem mezi nátěry 24 hodin, při teplotě 20 °C- 25 °C. Nižší teplota prodlužuje dobu zasychání.

Nanášení:
ETERNAL na beton KOMFORT je možné nanášet štětcem, válečkem a stříkáním (vzduchovým, airless, airmix)

ETERNAL na beton KOMFORT je možné po smíchání natužené hmoty a dokonalém promíchání se sypkou složkou ETERNAL křemičité plnivo ve váhovém poměru 1 : 1 použít jako samonivelační hmotu. Při přípravě hmoty k použití je třeba vždy postupovat tak, aby se do ní nevmíchával vzduch.

Spotřeba:
0,15–0,20 kg/m2 (1 vrstva)

Balení:
4,8 kg (4 kg + 0,8 kg)

 

Specifikace
Váha 5.102 kg
S tímto zbožím kupují
FORTE penetral 10 kg,  FORTE penetral 10 kg, Kód: FORTE penetral 10 kg
SKLADEM
900,00 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.

 

barvy laky recenze