Domů / Novinky / Fasádní barvy a proč?
Kategorie
Výrobci
AKCE & novinky
 

 

Dezinfekce povrchů, FungiSPRAY proti plísním a virům

 

primalex plus akce
Sleva Dulux Vinyl Matt

Fasádní barvy a proč?

Fasádní barvy a proč? - prodejna & e-shop | OTEVŘENO    Proč si dát záležet s výběrem správných produktů na fasádu? Jak udržet její kvalitu? Na co se zaměřit a jak to ušetří naši peněženku?

 

Dobrá fasáda je základem úspěchu. A to nejen protože je to to první, co naši hosté uvidí, když navštíví náš domov. Jak jsme si tedy řekli, fasády plní funkci nejen technickou, ale i estetickou. Při výběru barvy byste se tak měli zamyslet nad tím, jakou barvu má střešní krytina, kde dům stojí nebo jakou barvu mají vaši sousedé. Mezi nejpopulárnější odstíny tak patří odstíny žluté až oranžové, bílé až krémové nebo například světle hnědé až šedé. V našem centru tónování barev Vám samozřejmě natónujeme jakoukoliv barvu, takže se nebojte experimentů s výraznějšími barvami, které by tvořily na fasádě zajímavé prvky.

Pokud jde o technickou stránku, mějte na paměti, že fasáda je celý rok vystavena rozmarům počasí a celkově přírody. Kyselé deště, povětrnostní podmínky, UV záření, ale také plísně a jiné kazi. Proto v kategorii fasád a omítek najdete nejen zateplovací systémy, ale také penetrační a izolační nátěry, přípravky proti plísním/řasám/mechům, tónovací barvy a samozřejmě tmely a vyrovnávací hmoty.

Takže ať už se chystáte na novou fasádu či jen na její údržbu, rádi Vám pomůžeme s výběrem správných produktů, aby Vám Vaše fasáda dělala radost a šetřila Vaši peněženku.

 

barvy laky recenze