Fasádní barvy

ETERNAL elast
ETERNAL elast je speciální pružná akrylátová barva se schopností přemostění vlasových trhlin, nátěrů fasád s pavučinovými trhlinkami a na ochranné protikarbonatační nátěry betonu.
DULUX TRADE WEATHERSHIELD SILICON PLUS
Dulux Trade Weathershield Silicon Plus je prémiová exteriérová fasádní barva odloná vodě, řasám, UV záření, mechům a špíně. Vhodná na více druhů omítky.
DULUX TRADE WEATHERSHIELD PLUS
Dulux Trade Weathershield Plus je vysoce kvalitní exteriérová fasádní barva odolnější proti růstu řas a mechů, vlhkosti, UV záření.
DULUX TRADE EXTERIOR WALL PRIMER
Dulux Exterior Wall Primer je vhodný zejména na pevné, hladké, drolivé nebo špatně savé podklady. Voděodolný. Paropropustný. Zpevňuje povrch.
FASADIN
FASADIN je fasádní akrylátová barva s jemným zrnem - doporučujeme pro fasády a zateplovací systémy. Výrazná krycí schopnost. Omyvatelnost.
FASADIN FORTE
FASADIN FORTE je fasádní akrylátová barva s hrubým zrnem. Výrazná krycí schopnost. Paropropustnost. Otěruvzdornost. Omyvatelnost.
Acrylcolor
ACRYLCOLOR
ACRYLCOLOR fasádní barva je vhodná zejména k dekorativní ochraně pevných, hladkých a nepopraskaných fasádních povrchů bez strukturálních chyb a jiných vad.
JUBOSILCOLOR SILICONE
JUBOSILCOLOR SILICONE se vyznačuje vynikající kryvostí, paropropustností a vodoodpudivostí. Odolná vůči UV záření a různým druhům povětrnostního zatížení.
JUBOSILCOLOR SILICATE
JUBOSILCOLOR SILICATE k dekorativní ochraně pevných fasádních povrchů bez prasklin a jiných vad. Barva je velmi vhodná k obnově fasád objektů architektonického dědictví.
Jupol Bio Silicate
JUPOL Bio Silicate
JUPOL SILIKAT je vhodný především k dekorativní ochraně stěn a stropů v památkových objektech, lze ji využít i v obytných a firemních budovách, školách, školkách, hotelech, nemocnicích, domovech důchodců a jiných objektech.
PRIMALEX FASÁDNÍ BARVA AKRYLÁT
PRIMALEX FASÁDNÍ BARVA AKRYLÁT poskytuje matné, povětrnosti odolné nátěry s výbornou kryvostí a dlouhodobou životností. Paropropustná. Mrazuvzdorná.
PRIMALEX STRUKTURÁLNÍ FASÁDNÍ BARVA
PRIMALEX STRUKTURÁLNÍ FASÁDNÍ BARVA pro renovaci povrchů nebo zakrytí nerovností po opravách. Výborná kryvost, omyvatelnost a odolnost vůči povětrnosti.
PRIMALEX SILIKONOVÁ FASÁDNÍ BARVA
PRIMALEX SILIKONOVÁ FASÁDNÍ BARVA je povětrnosti odolná, poskytuje nešpinivý povrch a výbornou kryvost, dlouhou životností a odolností proti řasám.
MIKRAL 100
MIKRAL 100 je fasádní čistě akrylátová barva pro fasády a zateplovací systémy. Výrazná krycí schopnost, zvýšená odolnost vůči kyselým dešťům.
MIKRAL SILIKON
MIKRAL SILIKON je fasádní barva pro fasády a zateplovací systémy, památkové objekty s požadavkem vodoodpudivosti a nízké špinivosti nátěru.
REVITALCOLOR SILICATE
REVITALCOLOR SILICATE má vynikající kryvost, paropropustností. Je odolný vůči účinkům kouřových plynů, UV záření a jiným druhům povětrnostního zatížení.
NANOXILCOLOR
NANOXILCOLOR obsahuje nanotechnologie, dodávají barvě vysokou odolnost proti účinkům kouřových plynů, UV záření a jiným druhům povětrnostního zatížení
REVITALCOLOR AG
REVITALCOLOR AG je prevencí před řasami a plísněmi. Lze použít jako udržovací nátěr už fasádních povrchů, které samozřejmě napřed dezinfikujeme.
REVITALCOLOR SILICONE
REVITALCOLOR SILICONE je prevencí před nejrozšířenějšími druhy řas a plísní. Proto je určen i pro udržovací nátěry již napadených fasádních povrchů.
SANATHERM B silikon
SANATHERM B silikon je fasádní barva určena především pro povrchovou úpravu minerálních materiálů jako jsou omítky, beton, cihly, stavební kámen apod.
SANATHERM B akrylát
SANATHERM B akrylát fasádní barva se používá k prodloužení životnosti stávající úpravy. Zvýšení odolnosti proti vodě, UV paprskům, povětrnostním faktorům...
SANATHERM B silikon PREVENSIL
SANATHERM B silikon PREVENSIL je určen zejména pro venkovní použití speciálně na fasády domů, u kterých je nebezpečí napadení houbami, plísněmi anebo řasami
Nenašli jste, co jste hledali? 
Na této stránce zobrazujeme pouze některé výrobky z našeho sortimentu. Pokud se však chcete ujistit, že výrobek, který hledáte se nachází na naši prodejně, nebojte se na nás obrátit na našem e-mailu či infolince. Rádi Vám poradíme!
Proč u výrobků nejsou uvedeny ceny?
Cena každého výrobku se může lišit dle velikosti balení či cenou tónování (každý odstín má jinou cenu). Ceny jsou tak individuální v závislosti na Vašich požadavcích.

✖️ Upozornění! Výběr správného výrobku závisí mimo jiné na: použití materiálu (na podlahu, na stěnu, na nábytek..), místě (venku, vevnitř, klima), již předešlém opracování/úpravě materiálu (penetrační nátěr...), druhu (složení, způsob výroby), popřípadě dalších faktorech. Nesprávný výběr by mohl znehodnotit danou věc, na kterou byla nátěrová hmota určena!

✔️ Naši odborníci s dlouholetou praxí s Vámi rádi prokonzultují Vaši situaci. Poradí se správnou povrchovou úpravou. Vyberu vhodné nátěrové hmoty i náčiní na jejich aplikaci. A vysvětlí, jak při práci postupovat, aby výsledek byl kvalitní a dlouhotrvající.
Využijte také naši bezplatnou infolinku či e-mail poradnu! Poradenství až k vám domů.