HETLINE LF
HETLINE LF je interiérová univerzální disperzní barva - doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory.
MIKRAL 100
MIKRAL 100 je fasádní čistě akrylátová barva pro fasády a zateplovací systémy. Výrazná krycí schopnost, zvýšená odolnost vůči kyselým dešťům.
FASADIN
FASADIN je fasádní akrylátová barva s jemným zrnem - doporučujeme pro fasády a zateplovací systémy. Výrazná krycí schopnost. Omyvatelnost.
MIKRAL SILIKON
MIKRAL SILIKON je fasádní barva pro fasády a zateplovací systémy, památkové objekty s požadavkem vodoodpudivosti a nízké špinivosti nátěru.
FASADIN FORTE
FASADIN FORTE je fasádní akrylátová barva s hrubým zrnem. Výrazná krycí schopnost. Paropropustnost. Otěruvzdornost. Omyvatelnost.
UP-GRUND
UP-GRUND je univerzální pigmentovaný penetrační přípravek. Výrazné zvýšení krycí schopnosti a přídržnosti vrchních vrstev.
Nenašli jste, co jste hledali? 
Na této stránce zobrazujeme pouze některé výrobky z našeho sortimentu. Pokud se však chcete ujistit, že výrobek, který hledáte se nachází na naši prodejně, nebojte se na nás obrátit na našem e-mailu či infolince. Rádi Vám poradíme!
Proč u výrobků nejsou uvedeny ceny?
Cena každého výrobku se může lišit dle velikosti balení či cenou tónování (každý odstín má jinou cenu). Ceny jsou tak individuální v závislosti na Vašich požadavcích.