JUPOL Brilliant
JUPOL BRILLIANT
JUPOL BRILLIANT je k životnímu prostředí šetrná, vnitřní omyvatelná malířská barva určena nejnáročnějším spotřebitelům a je vhodná k ochraně stěn a stropů v obytných a firemních objektech, školách, školkách, hotelech, nemocnicích, domovech důchodců a jiných objektech.
Jupol Block
JUPOL BLOCK
JUPOL BLOCK má dobrou kryvost. Natřené povrchy lze čistit hadrem nebo houbou namočenou v slabém roztoku univerzálních čisticích prostředků pro domácnost.
Jupol Citro
JUPOL CITRO
JUPOL CITRO je určen především k ochraně stěn a stropů v prostorech, kde je velká pravděpodobnost vzniku plísní kvůli vlhkosti. Koupelny, kuchyně, spíže...
Jupol Classic
JUPOL CLASSIC
JUPOL CLASSIC je určena k dekorativní ochraně stěn a stropů v obytných a firemních objektech, školách, školkách, hotelech, nemocnicích,... Neomyvatelná.
Jupol Gold
JUPOL GOLD
JUPOL GOLD je k životnímu prostředí šetrná, vnitřní malířská barva s vysokou krycí schopností určena k dekorativní ochraně stěn a stropů v obytných a veřejných objektech.
Jupol latex matt
JUPOL LATEX MAT
JUPOL LATEX MAT je omyvatelná vnitřní malířská barva, šetrná životnímu prostředí, vhodná do budov s častým užitím běžných i agresivních čisticích prostředků.
Jupol latex polmat
JUPOL LATEX POLOMAT
JUPOL LATEX POLOMAT je omyvatelná vnitřní malířská barva, vhodná do budov s častým užitím běžných i agresivních čisticích prostředků
Jupol latex saten
JUPOL LATEX SATEN
JUPOL LATEX SATEN je omyvatelná vnitřní malířská barva, vhodná do budov s častým užitím běžných i agresivních čisticích prostředků
Jupol Bio Silicate
JUPOL Bio Silicate
JUPOL SILIKAT je vhodný především k dekorativní ochraně stěn a stropů v památkových objektech, lze ji využít i v obytných a firemních budovách, školách, školkách, hotelech, nemocnicích, domovech důchodců a jiných objektech.
JUPOL Special
JUPOL SPECIAL
JUPOL SPECIAL je určen k dekorativní ochraně více namáhaných vnitřních stěn a stropů tam, kde je požadován také estetický vzhled barevného filmu.
JUPOL Spray
JUPOL SPRAY
JUPOL SPRAY je k životnímu prostředí šetrná, vnitřní malířská barva s vysokou krycí schopností určena k dekorativní ochraně stěn a stropů.
JUPOL Strong
JUPOL STRONG
JUPOL STRONG je omyvatelná vnitřní malířská barva určena jako trvanlivý nátěr k ochraně stěn a jiných zatížených povrchů před vznikem skvrn.
JUPOL Thermo
JUPOL THERMO
JUPOL THERMO obsahuje duté mikrokuličky, které v celé ploše vytvoří tepelnou bariéru, která vytváří teplejší a příjemnější pocit, než klasické malířské barvy.
Acrylcolor
ACRYLCOLOR
ACRYLCOLOR fasádní barva je vhodná zejména k dekorativní ochraně pevných, hladkých a nepopraskaných fasádních povrchů bez strukturálních chyb a jiných vad.
JUBOSILCOLOR SILICONE
JUBOSILCOLOR SILICONE se vyznačuje vynikající kryvostí, paropropustností a vodoodpudivostí. Odolná vůči UV záření a různým druhům povětrnostního zatížení.
JUBOSILCOLOR SILICATE
JUBOSILCOLOR SILICATE k dekorativní ochraně pevných fasádních povrchů bez prasklin a jiných vad. Barva je velmi vhodná k obnově fasád objektů architektonického dědictví.
NANOXILCOLOR
NANOXILCOLOR obsahuje nanotechnologie, dodávají barvě vysokou odolnost proti účinkům kouřových plynů, UV záření a jiným druhům povětrnostního zatížení
REVITALCOLOR AG
REVITALCOLOR AG je prevencí před řasami a plísněmi. Lze použít jako udržovací nátěr už fasádních povrchů, které samozřejmě napřed dezinfikujeme.
REVITALCOLOR SILICONE
REVITALCOLOR SILICONE je prevencí před nejrozšířenějšími druhy řas a plísní. Proto je určen i pro udržovací nátěry již napadených fasádních povrchů.
REVITALCOLOR SILICATE
REVITALCOLOR SILICATE má vynikající kryvost, paropropustností. Je odolný vůči účinkům kouřových plynů, UV záření a jiným druhům povětrnostního zatížení.
Nenašli jste, co jste hledali? 
Na této stránce zobrazujeme pouze některé výrobky z našeho sortimentu. Pokud se však chcete ujistit, že výrobek, který hledáte se nachází na naši prodejně, nebojte se na nás obrátit na našem e-mailu či infolince. Rádi Vám poradíme!
Proč u výrobků nejsou uvedeny ceny?
Cena každého výrobku se může lišit dle velikosti balení či cenou tónování (každý odstín má jinou cenu). Ceny jsou tak individuální v závislosti na Vašich požadavcích.