Malířské interiérové barvy

Naši odborníci s Vámi rádi individuálně prodiskutují Vaši situaci. Navrhnou Vám nejoptimálnější pracovní postup pro dlouhotrvající a kvalitní výsledek. A také pomohou s výběrem vhodných nátěrových hmot včetně vhodných pomůcek pro natírání. To všechno samozřejmě ZDARMA v rámci klientského servisu na všech našich pobočkách.

V našem centru tónování Vám na počkání rádi namícháme z tisíců odstínů.

ETERNAL IN
ETERNAL IN je interiérová disperzní malířská barva s exkluzivní bělostí. Vodou ředitelná, příjemně parfemovaná, vyznačující se vysokou kryvostí.
DULUX ACRYL MATT
Dulux Acryl Matt je matná akrylátová emulzní barva určená k nátěrům stěn a stropů v interiéru. Zaručuje velmi dobré krytí a dlouhou životnost odstínu.
DULUX DIAMOND SATIN
Dulux Diamond Satin je plně omyvatelná disperzní barva prémiové kvality pro nátěry stěn a stropů v interiéru. Vhodná zejména do vlhkého prostředí.
DULUX EXPERT MATT
Dulux Expert Matt je akrylátová emulzní barva s matným povrchem, vhodná pro renovační nátěry stěn a stropů v obytných místnostech a veřejných budovách.
DULUX VINYL MATT (V AKCI)
Dulux Vinyl Matt je barva prémiové kvality pro nátěry stěn a stropů v interiéru. Vyniká svou krycí schopností, vysokou otěruodolností a omyvatelností.
HETLINE LF
HETLINE LF je interiérová univerzální disperzní barva - doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory.
Jupol Block
JUPOL BLOCK
JUPOL BLOCK má dobrou kryvost. Natřené povrchy lze čistit hadrem nebo houbou namočenou v slabém roztoku univerzálních čisticích prostředků pro domácnost.
JUPOL Strong
JUPOL STRONG
JUPOL STRONG je omyvatelná vnitřní malířská barva určena jako trvanlivý nátěr k ochraně stěn a jiných zatížených povrchů před vznikem skvrn.
PRIMALEX PLUS báze (V AKCI)
Primalex PLUS Báze nabízí osvědčenou kvalitu za zajímavou cenu. Vhodný pro malování ve středně zatěžovaných interiérech jak obytných, tak komerčních.
PRIMALEX INSPIRO
Primalex INSPIRO Báze s vynikající kryvostí a otěruvzdornosti zaručuje splnění nejvyšších nároků na estetické i užitné vlastnosti malby v interiéru.
PRIMALEX FORTISSIMO
PRIMALEX FORTISSIMO lze charakterizovat jako nejodolnější interiérovou barvu značky Primalex s výbornou kryvostí. Moderní a osobitém interiérové řešení.
JUPOL Brilliant
JUPOL BRILLIANT
JUPOL BRILLIANT je k životnímu prostředí šetrná, vnitřní omyvatelná malířská barva určena nejnáročnějším spotřebitelům a je vhodná k ochraně stěn a stropů v obytných a firemních objektech, školách, školkách, hotelech, nemocnicích, domovech důchodců a jiných objektech.
Jupol Citro
JUPOL CITRO
JUPOL CITRO je určen především k ochraně stěn a stropů v prostorech, kde je velká pravděpodobnost vzniku plísní kvůli vlhkosti. Koupelny, kuchyně, spíže...
Jupol latex matt
JUPOL LATEX MAT
JUPOL LATEX MAT je omyvatelná vnitřní malířská barva, šetrná životnímu prostředí, vhodná do budov s častým užitím běžných i agresivních čisticích prostředků.
Jupol latex polmat
JUPOL LATEX POLOMAT
JUPOL LATEX POLOMAT je omyvatelná vnitřní malířská barva, vhodná do budov s častým užitím běžných i agresivních čisticích prostředků
Jupol latex saten
JUPOL LATEX SATEN
JUPOL LATEX SATEN je omyvatelná vnitřní malířská barva, vhodná do budov s častým užitím běžných i agresivních čisticích prostředků
Jupol Gold
JUPOL GOLD
JUPOL GOLD je k životnímu prostředí šetrná, vnitřní malířská barva s vysokou krycí schopností určena k dekorativní ochraně stěn a stropů v obytných a veřejných objektech.
Jupol Classic
JUPOL CLASSIC
JUPOL CLASSIC je určena k dekorativní ochraně stěn a stropů v obytných a firemních objektech, školách, školkách, hotelech, nemocnicích,... Neomyvatelná.
JUPOL Special
JUPOL SPECIAL
JUPOL SPECIAL je určen k dekorativní ochraně více namáhaných vnitřních stěn a stropů tam, kde je požadován také estetický vzhled barevného filmu.
JUPOL Spray
JUPOL SPRAY
JUPOL SPRAY je k životnímu prostředí šetrná, vnitřní malířská barva s vysokou krycí schopností určena k dekorativní ochraně stěn a stropů.
Nenašli jste, co jste hledali? 
Na této stránce zobrazujeme pouze některé výrobky z našeho sortimentu. Pokud se však chcete ujistit, že výrobek, který hledáte se nachází na naši prodejně, nebojte se na nás obrátit na našem e-mailu či infolince. Rádi Vám poradíme!
Proč u výrobků nejsou uvedeny ceny?
Cena každého výrobku se může lišit dle velikosti balení či cenou tónování (každý odstín má jinou cenu). Ceny jsou tak individuální v závislosti na Vašich požadavcích.

✖️ Upozornění! Výběr správného výrobku závisí mimo jiné na: použití materiálu (na podlahu, na stěnu, na nábytek..), místě (venku, vevnitř, klima), již předešlém opracování/úpravě materiálu (penetrační nátěr...), druhu (složení, způsob výroby), popřípadě dalších faktorech. Nesprávný výběr by mohl znehodnotit danou věc, na kterou byla nátěrová hmota určena!

✔️ Naši odborníci s dlouholetou praxí s Vámi rádi prokonzultují Vaši situaci. Poradí se správnou povrchovou úpravou. Vyberu vhodné nátěrové hmoty i náčiní na jejich aplikaci. A vysvětlí, jak při práci postupovat, aby výsledek byl kvalitní a dlouhotrvající.
Využijte také naši bezplatnou infolinku či e-mail poradnu! Poradenství až k vám domů.