Barva na dřevo

barva na dřevo
ETERNAL lesk akrylátový
ETERNAL lesk akrylátový je nátěrová hmota pro vrchní, vnitřní i venkovní, lesklé nátěry dřeva a ocelových konstrukcí s výbornou odolností na povětrnosti.
barva na dřevo
ETERNAL mat akrylátový
ETERNAL mat akrylátový je vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí, pozinkovaného plechu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
barva na dřevo
ETERNAL mat Revital
ETERNAL mat Revital je vhodný k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť.
ETERNAL pololesk akrylátový
ETERNAL pololesk akrylátový je barva pro univerzální nátěry dřeva, kovu, betonu. Je určen k vnitřním i venkovním nátěrům.
DULUX HIGH GLOSS
Dulux High Gloss se vyznačuje výbornou kryvostí, vynikajícím rozlivem, výjimečnou UV odolností a dlouhotrvajícím leskem i za extrémních podmínek.
DULUX RAPIDRY SATIN MATT
Dulux Rapidry Satin Matt je rychleschnoucí, má velmi dobrou kryvost. Je vhodný i do exteriéru na nátěry oken, dveří, kovových konstrukcí...
DULUX RESIST GLOSS
Dulux Resist Gloss je rozpouštědlový univerzální nátěr vysoké kvality na dřevěné a kovové povrchy s lesklým vzhledem. Barva má velmi dobrou kryvost.
DULUX SATIN FINISH
Dulux Satin Finish je krycí email prémiové kvality s univerzálním použitím, pro vnitřní i venkovní použití na dřevo, kov a některé druhy plastů. Odolný
BALAKRYL UNI SATIN
BALAKRYL UNI SATIN je vrchní barva s univerzálním použitím určená k novým i renovačním nátěrům kovu, dřeva, betonu, plastů,... v interiéru i exteriéru.
BALAKRYL UNI MAT
BALAKRYL UNI MAT je vrchní barva s univerzálním použitím určená k novým i renovačním nátěrům kovu, dřeva, betonu, omítek a dalších v interiéru i exteriéru.
BALAKRYL UNI LESK
BALAKRYL UNI LESK je vrchní barva s univerzálním použitím určená k novým i renovačním nátěrům kovu, dřeva, betonu, omítek a dalších v interiéru i exteriéru.
PRIMALEX VRCHNÍ BARVA Lesk / Pololesk
PRIMALEX VRCHNÍ BARVA Lesk/Pololesk nabízí vysoce lesklé nebo pololesklé finální nátěry s vynikající odolností proti nepříznivým vnějším vlivům i UV záření.
EMPIRE
EMPIRE polomatná alkydová barva pro použití v interiérech. Rovnoměrně se roztéká a zanechává hladký povrch. Pro volně stojící interiérový nábytek.
EVERAL – High Gloss 90
EVERAL - High Gloss 90, univerzální vysoce lesklý email, odolný vůči mechanickému namáhání. Pro natírání vnitřních a vnějších dřevěných a kovových povrchů.
EVERAL – Semi Gloss 70
EVERAL - Semi Gloss 70, pololesklý alkydový email na vnější natírání kovových, dřevěných a dřevu podobných povrchů. Je odolný vůči mechanickému poškození.
EVERAL – Semi Matt 30
EVERAL - Semi Matt 30 je polomatný alkydový email pro vnější a vnitřní nátěry dřevěných, dřevu podobných, kovových a zinkových ploch.
SOKRATES Lazura silnovrstvá
SOKRATES Lazura silnovrstvá je určena k nátěrům dřeva pro venkovní a vnitřní prostředí. Dokonalá průzračnost, odolnost k odlupování a praskání na hranách,..
SOKRATES lazurit FORTE
SOKRATES lazurit FORTE je určena pro venkovní a vnitřní prostředí. Velmi dobré penetrační vlastnosti. Minimalizuje pronikání vlhkosti do dřeva.
SOKRATES Lazurit PLUS
SOKRATES Lazurit PLUS penetruje dřevěný podklad, zpevňuje povrch a blokuje pronikání vody. Obsahuje standardně UV filtr. Venkovní i vnitřní prostředí.
Sedlácká barva
SOKRATES sedlácká barva
Sokrates sedlácká barva obsahuje kombinaci UV filtrů, které chrání nátěr. Je rezistentní k napadení plísněmi a houbami a zamezuje jejich pronikání do dřeva.
MIRANOL
MIRANOL, plně lesklá barva pro vnitřní i venkovní nátěry dřevěných nebo kovových povrchů. Je snadno aplikovatelný, nestéká a rovnoměrně se roztéká.
TEHO WINDOW PAINT
TEHO WINDOW PAINT, vhodná pro nové a předtím natřené, venkovní dřevěné povrchy. Okenní rámy, dveře, dřevěné konstrukce, nábytek ve venkovním prostředí.
UNICA SUPER 60
UNICA SUPER 60 je pololesklý rychleschnoucí lak, obsahující UV ochranný prostředek, který zpomaluje účinek žloutnutí v důsledku slunečního záření.
UNICA SUPER 20
UNICA SUPER 20 je polomatný alkyd-uretanový nátěr. Obsahuje UV ochranný prostředek, který zpomaluje účinek žloutnutí v důsledku slunečního záření.
PROFI EMAIL S2085
PROFI EMAIL S2085 je alkyduretanová rychleschnoucí vrchní barva na kov i dřevo. Je vhodná pro vrchní nátěry dřeva i kovů v exteriéru i interiéru
S1025
PROFI LAZURA S1025
PROFI LAZURA S1025 je syntetická polomatná silnovrstvá nestékavá lazura, určená k silnovrstvým lazurovacím nátěrům dřeva pro venkovní i vnitřní prostředí
SYNTECOL S2161
SYNTECOL S2161 je syntetická vrchní lesklá barva vhodná pro vrchní lesklé nátěry dřeva i kovů vystavených povětrnosti (ploty, okapy, dveře, okna,...)
UNICA SUPER 90
UNICA SUPER 90 je lesklý rychleschnoucí nátěr obsahující UV ochranný prostředek, který zpomaluje účinek žloutnutí v důsledku slunečního záření.
VALTTI WOOD OIL
VALTTI WOOD OIL vhodný na nové, nebo dříve olejem ošetřené dřevo na venkovní použití. Na zahradní nábytek, terasy, schody, ploty, kryté balkony atd.
VALTTI AKVACOLOR
VALTTI AKVACOLOR se vsaje do dřeva a zvýrazňuje jeho přírodní krásu. Zpomaluje pronikání vlhkosti do dřeva a zvětrávání. Nevytváří film.
VALTTI COLOR
Valtti Color je vhodný pro kulatinu, řezané a hoblované dřevěné povrchy, různé dřevěné desky, na impregnované dřevo a tepelně upravené dřevěné povrchy.
VALTTI COLOR EXTRA
VALTTI COLOR EXTRA zvyšuje přirozenou krásu dřeva a zároveň nabízí dobrou vodoodpudivost, flexibilitu, odolnost a ochranu před účinky vlhkosti a UV záření.
VALTTI COMPLETE
VALTTI COMPLETE je velmi odolný, matný ochranný prostředek k natírání dřeva v exteriéru. Je zárukou vysoké odolnosti a ochrany natíraného povrchu.
VALTTI OPAQUE (Vinha)
VALTTI OPAQUE je odolný vůči povětrnostním vlivům, pružnost a extrémně trvanlivý nátěr, který se snadno udržuje. Reguluje vlhkost, nepraská, neodlupuje se.
VALTTI SUPER GUARD
VALTTI SUPER GUARD je impregnační prostředek pro vnější ochranu dřeva. Ochrana proti plísním a modrání dřeva. Chrání proti škůdcům. Chrání před vlhkostí.
Nenašli jste, co jste hledali? 
Na této stránce zobrazujeme pouze některé výrobky z našeho sortimentu. Pokud se však chcete ujistit, že výrobek, který hledáte se nachází na naši prodejně, nebojte se na nás obrátit na našem e-mailu či infolince. Rádi Vám poradíme!
Proč u výrobků nejsou uvedeny ceny?
Cena každého výrobku se může lišit dle velikosti balení či cenou tónování (každý odstín má jinou cenu). Ceny jsou tak individuální v závislosti na Vašich požadavcích.

✖️ Upozornění! Výběr správného výrobku závisí mimo jiné na: použití materiálu (na podlahu, na stěnu, na nábytek..), místě (venku, vevnitř, klima), již předešlém opracování/úpravě materiálu (penetrační nátěr...), druhu (složení, způsob výroby), popřípadě dalších faktorech. Nesprávný výběr by mohl znehodnotit danou věc, na kterou byla nátěrová hmota určena!

✔️ Naši odborníci s dlouholetou praxí s Vámi rádi prokonzultují Vaši situaci. Poradí se správnou povrchovou úpravou. Vyberu vhodné nátěrové hmoty i náčiní na jejich aplikaci. A vysvětlí, jak při práci postupovat, aby výsledek byl kvalitní a dlouhotrvající.
Využijte také naši bezplatnou infolinku či e-mail poradnu! Poradenství až k vám domů.