PRIMALEX PLUS báze
AKCE: Balení 40 kg jen za 898 Kč!
Primalex PLUS Báze nabízí osvědčenou kvalitu za zajímavou cenu. Vhodný pro malování ve středně zatěžovaných interiérech jak obytných, tak komerčních.
PRIMALEX INSPIRO
Primalex INSPIRO Báze s vynikající kryvostí a otěruvzdornosti zaručuje splnění nejvyšších nároků na estetické i užitné vlastnosti malby v interiéru.
PRIMALEX FORTISSIMO
PRIMALEX FORTISSIMO lze charakterizovat jako nejodolnější interiérovou barvu značky Primalex s výbornou kryvostí. Moderní a osobitém interiérové řešení.
PRIMALEX FASÁDNÍ BARVA AKRYLÁT
PRIMALEX FASÁDNÍ BARVA AKRYLÁT poskytuje matné, povětrnosti odolné nátěry s výbornou kryvostí a dlouhodobou životností. Paropropustná. Mrazuvzdorná.
PRIMALEX STRUKTURÁLNÍ FASÁDNÍ BARVA
PRIMALEX STRUKTURÁLNÍ FASÁDNÍ BARVA pro renovaci povrchů nebo zakrytí nerovností po opravách. Výborná kryvost, omyvatelnost a odolnost vůči povětrnosti.
PRIMALEX SILIKONOVÁ FASÁDNÍ BARVA
PRIMALEX SILIKONOVÁ FASÁDNÍ BARVA je povětrnosti odolná, poskytuje nešpinivý povrch a výbornou kryvost, dlouhou životností a odolností proti řasám.
BALAKRYL UNI MAT
BALAKRYL UNI MAT je vrchní barva s univerzálním použitím určená k novým i renovačním nátěrům kovu, dřeva, betonu, omítek a dalších v interiéru i exteriéru.
BALAKRYL UNI LESK
BALAKRYL UNI LESK je vrchní barva s univerzálním použitím určená k novým i renovačním nátěrům kovu, dřeva, betonu, omítek a dalších v interiéru i exteriéru.
BALAKRYL UNI SATIN
BALAKRYL UNI SATIN je vrchní barva s univerzálním použitím určená k novým i renovačním nátěrům kovu, dřeva, betonu, plastů,... v interiéru i exteriéru.
PRIMALEX VRCHNÍ BARVA Lesk / Pololesk
PRIMALEX VRCHNÍ BARVA Lesk/Pololesk nabízí vysoce lesklé nebo pololesklé finální nátěry s vynikající odolností proti nepříznivým vnějším vlivům i UV záření.
PRIMALEX JEDNOVRSTVÁ BARVA 2v1
Primalex JEDNOVRSTVÁ BARVA 2v1 na ochranné nátěry ocelových, železných, hliníkových a litinových povrchů venku i uvnitř bez nutnosti základových barev.
Nenašli jste, co jste hledali? 
Na této stránce zobrazujeme pouze některé výrobky z našeho sortimentu. Pokud se však chcete ujistit, že výrobek, který hledáte se nachází na naši prodejně, nebojte se na nás obrátit na našem e-mailu či infolince. Rádi Vám poradíme!
Proč u výrobků nejsou uvedeny ceny?
Cena každého výrobku se může lišit dle velikosti balení či cenou tónování (každý odstín má jinou cenu). Ceny jsou tak individuální v závislosti na Vašich požadavcích.