PRIMALEX PLUS báze
Primalex PLUS Báze nabízí osvědčenou kvalitu za zajímavou cenu. Vhodný pro malování ve středně zatěžovaných interiérech jak obytných, tak komerčních.
PRIMALEX INSPIRO
Primalex INSPIRO Báze s vynikající kryvostí a otěruvzdornosti zaručuje splnění nejvyšších nároků na estetické i užitné vlastnosti malby v interiéru.
PRIMALEX FORTISSIMO
PRIMALEX FORTISSIMO lze charakterizovat jako nejodolnější interiérovou barvu značky Primalex s výbornou kryvostí. Moderní a osobitém interiérové řešení.
PRIMALEX FASÁDNÍ BARVA AKRYLÁT
PRIMALEX FASÁDNÍ BARVA AKRYLÁT poskytuje matné, povětrnosti odolné nátěry s výbornou kryvostí a dlouhodobou životností. Paropropustná. Mrazuvzdorná.
PRIMALEX STRUKTURÁLNÍ FASÁDNÍ BARVA
PRIMALEX STRUKTURÁLNÍ FASÁDNÍ BARVA pro renovaci povrchů nebo zakrytí nerovností po opravách. Výborná kryvost, omyvatelnost a odolnost vůči povětrnosti.
PRIMALEX SILIKONOVÁ FASÁDNÍ BARVA
PRIMALEX SILIKONOVÁ FASÁDNÍ BARVA je povětrnosti odolná, poskytuje nešpinivý povrch a výbornou kryvost, dlouhou životností a odolností proti řasám.
BALAKRYL UNI MAT
BALAKRYL UNI MAT je vrchní barva s univerzálním použitím určená k novým i renovačním nátěrům kovu, dřeva, betonu, omítek a dalších v interiéru i exteriéru.
BALAKRYL UNI LESK
BALAKRYL UNI LESK je vrchní barva s univerzálním použitím určená k novým i renovačním nátěrům kovu, dřeva, betonu, omítek a dalších v interiéru i exteriéru.
BALAKRYL UNI SATIN
BALAKRYL UNI SATIN je vrchní barva s univerzálním použitím určená k novým i renovačním nátěrům kovu, dřeva, betonu, plastů,... v interiéru i exteriéru.
PRIMALEX VRCHNÍ BARVA Lesk / Pololesk
PRIMALEX VRCHNÍ BARVA Lesk/Pololesk nabízí vysoce lesklé nebo pololesklé finální nátěry s vynikající odolností proti nepříznivým vnějším vlivům i UV záření.
PRIMALEX JEDNOVRSTVÁ BARVA 2v1
Primalex JEDNOVRSTVÁ BARVA 2v1 na ochranné nátěry ocelových, železných, hliníkových a litinových povrchů venku i uvnitř bez nutnosti základových barev.
Nenašli jste, co jste hledali? 
Na této stránce zobrazujeme pouze některé výrobky z našeho sortimentu. Pokud se však chcete ujistit, že výrobek, který hledáte se nachází na naši prodejně, nebojte se na nás obrátit na našem e-mailu či infolince. Rádi Vám poradíme!
Proč u výrobků nejsou uvedeny ceny?
Cena každého výrobku se může lišit dle velikosti balení či cenou tónování (každý odstín má jinou cenu). Ceny jsou tak individuální v závislosti na Vašich požadavcích.