BALAKRYL UNI SATIN

Vodou ředitelná vrchní barva s univerzálním použitím určená k novým i renovačním vrchním nátěrům kovu, dřeva, betonu, omítek, plastů a dalších v interiéru i exteriéru. Nátěr poskytuje povrchu účinnou ochranu a hladký saténový vzhled v široké škále atraktivních barevných odstínů.

Výborná kryvost:  U krycích barev velmi důležitý parametr, proto je Balakryl UNI satin v kategorii 1, což znamená, že při 2–3 nátěrech povrch spolehlivě překryje. Díky kvalitním pigmentům a pojivu je nátěr hustý a lehce roztíratelný.

 

Snadná aplikace:  Nejlepší roztíratelnost a mimořádně snadnou aplikaci, máme potvrzenou a ověřenou! Potvrdilo to i přes 30 profesionálních malířů a lakýrníků z Čech, Slovenska i Maďarska, kteří se zúčastnili slepého testu.

 

Dlouhodobá životnost:  Pokud dodržíte aplikační postup, nátěr vydrží několik let i v exteriéru. UNI satin je tepelně odolný, stálobarevný, odolný proti poškrábání se snadnou údržbou při opětovném přetíraní.

Rychleschnoucí a bez zápachu:  Vodou ředitelná receptura je rychleschnoucí. To znamená, že během jediného dne můžete povrch natřít a téhož dne ho začít používat. Během aplikace a ani po zaschnutí barva nezapáchá.

 

Použití:

Nové i renovační vrchní nátěry zejména pozinkovaného nebo ocelového plechu, hliníku, mědi, betonu, neglazované keramiky, dřeva, dřevotřískové desky, vláknocementové materiály, plasty a také k nátěrům těles ústředního topení, okenních rámů, dveří, zárubní, zábradlí, střech, nábytku apod. Lze použít pro základní i vrchní nátěry a po zředění vodou i jako napouštědlo na porézní stavební materiály.

Receptura je vhodná i na nátěry hraček, dětského nábytku a podkladů, které přicházejí do přímého kontaktu se suchými potravinami.

 

Informace o produktu

Balení: 0,7 kg; 2,5 kg
Konečný vzhled: saténový
Vydatnost: 6 – 9 m2/kg v 1 vrstvě