SOKRATES Lazura silnovrstvá
SOKRATES Lazura silnovrstvá je určena k nátěrům dřeva pro venkovní a vnitřní prostředí. Dokonalá průzračnost, odolnost k odlupování a praskání na hranách,..
SOKRATES lazurit FORTE
SOKRATES lazurit FORTE je určena pro venkovní a vnitřní prostředí. Velmi dobré penetrační vlastnosti. Minimalizuje pronikání vlhkosti do dřeva.
SOKRATES Lazurit PLUS
SOKRATES Lazurit PLUS penetruje dřevěný podklad, zpevňuje povrch a blokuje pronikání vody. Obsahuje standardně UV filtr. Venkovní i vnitřní prostředí.
Sedlácká barva
SOKRATES sedlácká barva
Sokrates sedlácká barva obsahuje kombinaci UV filtrů, které chrání nátěr. Je rezistentní k napadení plísněmi a houbami a zamezuje jejich pronikání do dřeva.
Nenašli jste, co jste hledali? 
Na této stránce zobrazujeme pouze některé výrobky z našeho sortimentu. Pokud se však chcete ujistit, že výrobek, který hledáte se nachází na naši prodejně, nebojte se na nás obrátit na našem e-mailu či infolince. Rádi Vám poradíme!
Proč u výrobků nejsou uvedeny ceny?
Cena každého výrobku se může lišit dle velikosti balení či cenou tónování (každý odstín má jinou cenu). Ceny jsou tak individuální v závislosti na Vašich požadavcích.