Široký sortiment

Nabízíme nátěrové hmoty a malířské potřeby se zaměřením zejména na potřeby výrobních firem, malířů, lakýrníků, truhlářů, zámečníků, stavebních firem, opraven, drogérií a všem, kteří potřebují natírat a malovat.

Barvy, laky, lepidla, tmely, štětce, válečky, ředidla, tužidla, tvrdidla, brusné papíry i houbičky, mřížky, násady, houby, stěrky, škrabky...
Na centrální pobočce až 1300 m2 skladové plochy! 

 

 

Nátěrové hmoty
Štetce, štětky
Válečky
Vaničky
Mřížky
Malířské pásky
Tmely a lepidla
Štafle
Spreje
Špachtle, stěrky
Brusné papíry, plátna, houby
Pracovní rukavice, i gumové
Košťata
Rouška
Houby
Aplikační pistole
Sady
Hrnky na barvu a další malířské potřeby...

Z centra tónování

Několik stálých výrobků z našeho centra tónování. Pokud zde nenajdete výrobek, který hledáte, nezoufejte! Nejspíš zde pouze není v tuto chvíli uveden. Pokud se chcete ujistit o dostupnosti výrobku na prodejnách, neváhejte nás kontaktovat na naší infolince nebo na našem e-mailu. Jsme tu pro Vás!

ETERNAL pololesk akrylátový
ETERNAL pololesk akrylátový je barva pro univerzální nátěry dřeva, kovu, betonu. Je určen k vnitřním i venkovním nátěrům.
ETERNAL mat akrylátový
ETERNAL mat akrylátový je vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí, pozinkovaného plechu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
ETERNAL lesk akrylátový
ETERNAL lesk akrylátový je nátěrová hmota pro vrchní, vnitřní i venkovní, lesklé nátěry dřeva a ocelových konstrukcí s výbornou odolností na povětrnosti.
ETERNAL mat Revital
ETERNAL mat Revital je vhodný k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť.
ETERNAL na radiátory
ETERNAL na radiátory je na vrchní nátěry topných těles horkovodního vytápění. Nátěry velmi dobře odolávající teplotě do 100 °C.
ETERNAL IN THERMO
ETERNAL IN Thermo je termoizolační malířská barva. Je určena k povrchové úpravě stěn interiérů pro zvýšení povrchové teploty.
ETERNAL na beton KOMFORT
ETERNAL na beton KOMFORT je dvousložkový epoxidový matný email s možností aplikace na čerstvý beton. Úpravy betonových podlah sklepů, garáží, prodejen,...
ETERNAL epoxy Stabil
ETERNAL epoxy stabil je dvousložkový vodou ředitelný epoxidový email na vysoce odolné nátěry betonových podlah pro vnitřní použití s velmi dobrou odolností vodě, oděru, alifatickým a aromatickým uhlovodíkům, zředěným kyselinám i zásadám a asanačním roztokům.
ETERNAL IN
ETERNAL IN je interiérová disperzní malířská barva s exkluzivní bělostí. Vodou ředitelná, příjemně parfemovaná, vyznačující se vysokou kryvostí.
ETERNAL IN PLUS
ETERNAL IN plus je prémiová disperzní malířská barva pro otěruvzdornou povrchovou úpravu stěn interiérů s možností jejího dalšího tónování.
ETERNAL elast
ETERNAL elast je speciální pružná akrylátová barva se schopností přemostění vlasových trhlin, nátěrů fasád s pavučinovými trhlinkami a na ochranné protikarbonatační nátěry betonu.
SANATHERM B akrylát
SANATHERM B akrylát fasádní barva se používá k prodloužení životnosti stávající úpravy. Zvýšení odolnosti proti vodě, UV paprskům, povětrnostním faktorům...
SANATHERM B silikon
SANATHERM B silikon je fasádní barva určena především pro povrchovou úpravu minerálních materiálů jako jsou omítky, beton, cihly, stavební kámen apod.
SANATHERM B silikon PREVENSIL
SANATHERM B silikon PREVENSIL je určen zejména pro venkovní použití speciálně na fasády domů, u kterých je nebezpečí napadení houbami, plísněmi anebo řasami
S1025
PROFI LAZURA S1025
PROFI LAZURA S1025 je syntetická polomatná silnovrstvá nestékavá lazura, určená k silnovrstvým lazurovacím nátěrům dřeva pro venkovní i vnitřní prostředí
PROFI EMAIL S2085
PROFI EMAIL S2085 je alkyduretanová rychleschnoucí vrchní barva na kov i dřevo. Je vhodná pro vrchní nátěry dřeva i kovů v exteriéru i interiéru
SYNTECOL S2161
SYNTECOL S2161 je syntetická vrchní lesklá barva vhodná pro vrchní lesklé nátěry dřeva i kovů vystavených povětrnosti (ploty, okapy, dveře, okna,...)
AXAPUR PLUS U2072
Polyuretnová barva U2072 Axapur vysoce odolná. Lesklá vrchní barva. Nanášení: Stříkáním případně štětcem, nejlépe při teplotě 18-23 °C.
DULUX VINYL MATT (V AKCI)
Dulux Vinyl Matt je barva prémiové kvality pro nátěry stěn a stropů v interiéru. Vyniká svou krycí schopností, vysokou otěruodolností a omyvatelností.
DULUX EXPERT MATT
Dulux Expert Matt je akrylátová emulzní barva s matným povrchem, vhodná pro renovační nátěry stěn a stropů v obytných místnostech a veřejných budovách.
DULUX DIAMOND SATIN
Dulux Diamond Satin je plně omyvatelná disperzní barva prémiové kvality pro nátěry stěn a stropů v interiéru. Vhodná zejména do vlhkého prostředí.
DULUX ACRYL MATT
Dulux Acryl Matt je matná akrylátová emulzní barva určená k nátěrům stěn a stropů v interiéru. Zaručuje velmi dobré krytí a dlouhou životnost odstínu.
KOMAPRIM 3v1
Komaprim 3v1 je antikorozní barva na železné kovy. Spojuje funkce základové barvy, mezinátěru i vrchního emailu. Hodí se na ocelové konstrukce, kontejnery..
DULUX RESIST GLOSS
Dulux Resist Gloss je rozpouštědlový univerzální nátěr vysoké kvality na dřevěné a kovové povrchy s lesklým vzhledem. Barva má velmi dobrou kryvost.
DULUX RAPIDRY SATIN MATT
Dulux Rapidry Satin Matt je rychleschnoucí, má velmi dobrou kryvost. Je vhodný i do exteriéru na nátěry oken, dveří, kovových konstrukcí...
DULUX HIGH GLOSS
Dulux High Gloss se vyznačuje výbornou kryvostí, vynikajícím rozlivem, výjimečnou UV odolností a dlouhotrvajícím leskem i za extrémních podmínek.
DULUX SATIN FINISH
Dulux Satin Finish je krycí email prémiové kvality s univerzálním použitím, pro vnitřní i venkovní použití na dřevo, kov a některé druhy plastů. Odolný
DULUX TRADE WEATHERSHIELD SILICON PLUS
Dulux Trade Weathershield Silicon Plus je prémiová exteriérová fasádní barva odloná vodě, řasám, UV záření, mechům a špíně. Vhodná na více druhů omítky.
DULUX TRADE WEATHERSHIELD PLUS
Dulux Trade Weathershield Plus je vysoce kvalitní exteriérová fasádní barva odolnější proti růstu řas a mechů, vlhkosti, UV záření.
DULUX TRADE EXTERIOR WALL PRIMER
Dulux Exterior Wall Primer je vhodný zejména na pevné, hladké, drolivé nebo špatně savé podklady. Voděodolný. Paropropustný. Zpevňuje povrch.
HETLINE LF
HETLINE LF je interiérová univerzální disperzní barva - doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory.
MIKRAL 100
MIKRAL 100 je fasádní čistě akrylátová barva pro fasády a zateplovací systémy. Výrazná krycí schopnost, zvýšená odolnost vůči kyselým dešťům.
FASADIN
FASADIN je fasádní akrylátová barva s jemným zrnem - doporučujeme pro fasády a zateplovací systémy. Výrazná krycí schopnost. Omyvatelnost.
MIKRAL SILIKON
MIKRAL SILIKON je fasádní barva pro fasády a zateplovací systémy, památkové objekty s požadavkem vodoodpudivosti a nízké špinivosti nátěru.
FASADIN FORTE
FASADIN FORTE je fasádní akrylátová barva s hrubým zrnem. Výrazná krycí schopnost. Paropropustnost. Otěruvzdornost. Omyvatelnost.
UP-GRUND
UP-GRUND je univerzální pigmentovaný penetrační přípravek. Výrazné zvýšení krycí schopnosti a přídržnosti vrchních vrstev.
JUPOL Brilliant
JUPOL BRILLIANT
JUPOL BRILLIANT je k životnímu prostředí šetrná, vnitřní omyvatelná malířská barva určena nejnáročnějším spotřebitelům a je vhodná k ochraně stěn a stropů v obytných a firemních objektech, školách, školkách, hotelech, nemocnicích, domovech důchodců a jiných objektech.
Jupol Block
JUPOL BLOCK
JUPOL BLOCK má dobrou kryvost. Natřené povrchy lze čistit hadrem nebo houbou namočenou v slabém roztoku univerzálních čisticích prostředků pro domácnost.
Jupol Citro
JUPOL CITRO
JUPOL CITRO je určen především k ochraně stěn a stropů v prostorech, kde je velká pravděpodobnost vzniku plísní kvůli vlhkosti. Koupelny, kuchyně, spíže...
Jupol Classic
JUPOL CLASSIC
JUPOL CLASSIC je určena k dekorativní ochraně stěn a stropů v obytných a firemních objektech, školách, školkách, hotelech, nemocnicích,... Neomyvatelná.
Jupol Gold
JUPOL GOLD
JUPOL GOLD je k životnímu prostředí šetrná, vnitřní malířská barva s vysokou krycí schopností určena k dekorativní ochraně stěn a stropů v obytných a veřejných objektech.
Jupol latex matt
JUPOL LATEX MAT
JUPOL LATEX MAT je omyvatelná vnitřní malířská barva, šetrná životnímu prostředí, vhodná do budov s častým užitím běžných i agresivních čisticích prostředků.
Jupol latex polmat
JUPOL LATEX POLOMAT
JUPOL LATEX POLOMAT je omyvatelná vnitřní malířská barva, vhodná do budov s častým užitím běžných i agresivních čisticích prostředků
Jupol latex saten
JUPOL LATEX SATEN
JUPOL LATEX SATEN je omyvatelná vnitřní malířská barva, vhodná do budov s častým užitím běžných i agresivních čisticích prostředků
Jupol Bio Silicate
JUPOL Bio Silicate
JUPOL SILIKAT je vhodný především k dekorativní ochraně stěn a stropů v památkových objektech, lze ji využít i v obytných a firemních budovách, školách, školkách, hotelech, nemocnicích, domovech důchodců a jiných objektech.
JUPOL Special
JUPOL SPECIAL
JUPOL SPECIAL je určen k dekorativní ochraně více namáhaných vnitřních stěn a stropů tam, kde je požadován také estetický vzhled barevného filmu.
JUPOL Spray
JUPOL SPRAY
JUPOL SPRAY je k životnímu prostředí šetrná, vnitřní malířská barva s vysokou krycí schopností určena k dekorativní ochraně stěn a stropů.
JUPOL Strong
JUPOL STRONG
JUPOL STRONG je omyvatelná vnitřní malířská barva určena jako trvanlivý nátěr k ochraně stěn a jiných zatížených povrchů před vznikem skvrn.
JUPOL Thermo
JUPOL THERMO
JUPOL THERMO obsahuje duté mikrokuličky, které v celé ploše vytvoří tepelnou bariéru, která vytváří teplejší a příjemnější pocit, než klasické malířské barvy.
Acrylcolor
ACRYLCOLOR
ACRYLCOLOR fasádní barva je vhodná zejména k dekorativní ochraně pevných, hladkých a nepopraskaných fasádních povrchů bez strukturálních chyb a jiných vad.
JUBOSILCOLOR SILICONE
JUBOSILCOLOR SILICONE se vyznačuje vynikající kryvostí, paropropustností a vodoodpudivostí. Odolná vůči UV záření a různým druhům povětrnostního zatížení.
JUBOSILCOLOR SILICATE
JUBOSILCOLOR SILICATE k dekorativní ochraně pevných fasádních povrchů bez prasklin a jiných vad. Barva je velmi vhodná k obnově fasád objektů architektonického dědictví.
NANOXILCOLOR
NANOXILCOLOR obsahuje nanotechnologie, dodávají barvě vysokou odolnost proti účinkům kouřových plynů, UV záření a jiným druhům povětrnostního zatížení
REVITALCOLOR AG
REVITALCOLOR AG je prevencí před řasami a plísněmi. Lze použít jako udržovací nátěr už fasádních povrchů, které samozřejmě napřed dezinfikujeme.
REVITALCOLOR SILICONE
REVITALCOLOR SILICONE je prevencí před nejrozšířenějšími druhy řas a plísní. Proto je určen i pro udržovací nátěry již napadených fasádních povrchů.
REVITALCOLOR SILICATE
REVITALCOLOR SILICATE má vynikající kryvost, paropropustností. Je odolný vůči účinkům kouřových plynů, UV záření a jiným druhům povětrnostního zatížení.
PRIMALEX PLUS báze (V AKCI)
Primalex PLUS Báze nabízí osvědčenou kvalitu za zajímavou cenu. Vhodný pro malování ve středně zatěžovaných interiérech jak obytných, tak komerčních.
PRIMALEX INSPIRO
Primalex INSPIRO Báze s vynikající kryvostí a otěruvzdornosti zaručuje splnění nejvyšších nároků na estetické i užitné vlastnosti malby v interiéru.
PRIMALEX FORTISSIMO
PRIMALEX FORTISSIMO lze charakterizovat jako nejodolnější interiérovou barvu značky Primalex s výbornou kryvostí. Moderní a osobitém interiérové řešení.
PRIMALEX FASÁDNÍ BARVA AKRYLÁT
PRIMALEX FASÁDNÍ BARVA AKRYLÁT poskytuje matné, povětrnosti odolné nátěry s výbornou kryvostí a dlouhodobou životností. Paropropustná. Mrazuvzdorná.
PRIMALEX STRUKTURÁLNÍ FASÁDNÍ BARVA
PRIMALEX STRUKTURÁLNÍ FASÁDNÍ BARVA pro renovaci povrchů nebo zakrytí nerovností po opravách. Výborná kryvost, omyvatelnost a odolnost vůči povětrnosti.
PRIMALEX SILIKONOVÁ FASÁDNÍ BARVA
PRIMALEX SILIKONOVÁ FASÁDNÍ BARVA je povětrnosti odolná, poskytuje nešpinivý povrch a výbornou kryvost, dlouhou životností a odolností proti řasám.
BALAKRYL UNI MAT
BALAKRYL UNI MAT je vrchní barva s univerzálním použitím určená k novým i renovačním nátěrům kovu, dřeva, betonu, omítek a dalších v interiéru i exteriéru.
BALAKRYL UNI LESK
BALAKRYL UNI LESK je vrchní barva s univerzálním použitím určená k novým i renovačním nátěrům kovu, dřeva, betonu, omítek a dalších v interiéru i exteriéru.
BALAKRYL UNI SATIN
BALAKRYL UNI SATIN je vrchní barva s univerzálním použitím určená k novým i renovačním nátěrům kovu, dřeva, betonu, plastů,... v interiéru i exteriéru.
PRIMALEX VRCHNÍ BARVA Lesk / Pololesk
PRIMALEX VRCHNÍ BARVA Lesk/Pololesk nabízí vysoce lesklé nebo pololesklé finální nátěry s vynikající odolností proti nepříznivým vnějším vlivům i UV záření.
PRIMALEX JEDNOVRSTVÁ BARVA 2v1
Primalex JEDNOVRSTVÁ BARVA 2v1 na ochranné nátěry ocelových, železných, hliníkových a litinových povrchů venku i uvnitř bez nutnosti základových barev.
SOKRATES Lazura silnovrstvá
SOKRATES Lazura silnovrstvá je určena k nátěrům dřeva pro venkovní a vnitřní prostředí. Dokonalá průzračnost, odolnost k odlupování a praskání na hranách,..
SOKRATES lazurit FORTE
SOKRATES lazurit FORTE je určena pro venkovní a vnitřní prostředí. Velmi dobré penetrační vlastnosti. Minimalizuje pronikání vlhkosti do dřeva.
SOKRATES Lazurit PLUS
SOKRATES Lazurit PLUS penetruje dřevěný podklad, zpevňuje povrch a blokuje pronikání vody. Obsahuje standardně UV filtr. Venkovní i vnitřní prostředí.
Sedlácká barva
SOKRATES sedlácká barva
Sokrates sedlácká barva obsahuje kombinaci UV filtrů, které chrání nátěr. Je rezistentní k napadení plísněmi a houbami a zamezuje jejich pronikání do dřeva.
BETOLUX – FLOOR PAINT
BETOLUX - FLOOR PAINT je lesklá alkyd-uretanová barva na betonové a dřevěné podlahy. Odolná vůči tukům, lihu a vůči vodě. Tepelná odolnost 120 °C.
EMPIRE
EMPIRE polomatná alkydová barva pro použití v interiérech. Rovnoměrně se roztéká a zanechává hladký povrch. Pro volně stojící interiérový nábytek.
EVERAL – Semi Matt 30
EVERAL - Semi Matt 30 je polomatný alkydový email pro vnější a vnitřní nátěry dřevěných, dřevu podobných, kovových a zinkových ploch.
EVERAL – Semi Gloss 70
EVERAL - Semi Gloss 70, pololesklý alkydový email na vnější natírání kovových, dřevěných a dřevu podobných povrchů. Je odolný vůči mechanickému poškození.
EVERAL – High Gloss 90
EVERAL - High Gloss 90, univerzální vysoce lesklý email, odolný vůči mechanickému namáhání. Pro natírání vnitřních a vnějších dřevěných a kovových povrchů.
MIRANOL
MIRANOL, plně lesklá barva pro vnitřní i venkovní nátěry dřevěných nebo kovových povrchů. Je snadno aplikovatelný, nestéká a rovnoměrně se roztéká.
TEHO WINDOW PAINT
TEHO WINDOW PAINT, vhodná pro nové a předtím natřené, venkovní dřevěné povrchy. Okenní rámy, dveře, dřevěné konstrukce, nábytek ve venkovním prostředí.
UNICA SUPER 20
UNICA SUPER 20 je polomatný alkyd-uretanový nátěr. Obsahuje UV ochranný prostředek, který zpomaluje účinek žloutnutí v důsledku slunečního záření.
UNICA SUPER 60
UNICA SUPER 60 je pololesklý rychleschnoucí lak, obsahující UV ochranný prostředek, který zpomaluje účinek žloutnutí v důsledku slunečního záření.
UNICA SUPER 90
UNICA SUPER 90 je lesklý rychleschnoucí nátěr obsahující UV ochranný prostředek, který zpomaluje účinek žloutnutí v důsledku slunečního záření.
VALTTI AKVACOLOR
VALTTI AKVACOLOR se vsaje do dřeva a zvýrazňuje jeho přírodní krásu. Zpomaluje pronikání vlhkosti do dřeva a zvětrávání. Nevytváří film.
VALTTI COLOR
Valtti Color je vhodný pro kulatinu, řezané a hoblované dřevěné povrchy, různé dřevěné desky, na impregnované dřevo a tepelně upravené dřevěné povrchy.
VALTTI COLOR EXTRA
VALTTI COLOR EXTRA zvyšuje přirozenou krásu dřeva a zároveň nabízí dobrou vodoodpudivost, flexibilitu, odolnost a ochranu před účinky vlhkosti a UV záření.
VALTTI COMPLETE
VALTTI COMPLETE je velmi odolný, matný ochranný prostředek k natírání dřeva v exteriéru. Je zárukou vysoké odolnosti a ochrany natíraného povrchu.
VALTTI OPAQUE (Vinha)
VALTTI OPAQUE je odolný vůči povětrnostním vlivům, pružnost a extrémně trvanlivý nátěr, který se snadno udržuje. Reguluje vlhkost, nepraská, neodlupuje se.
VALTTI SUPER GUARD
VALTTI SUPER GUARD je impregnační prostředek pro vnější ochranu dřeva. Ochrana proti plísním a modrání dřeva. Chrání proti škůdcům. Chrání před vlhkostí.
VALTTI WOOD OIL
VALTTI WOOD OIL vhodný na nové, nebo dříve olejem ošetřené dřevo na venkovní použití. Na zahradní nábytek, terasy, schody, ploty, kryté balkony atd.
Nenašli jste, co jste hledali? 
Na této stránce zobrazujeme pouze některé výrobky z našeho sortimentu. Pokud se však chcete ujistit, že výrobek, který hledáte se nachází na naši prodejně, nebojte se na nás obrátit na našem e-mailu či infolince. Rádi Vám poradíme!
Proč u výrobků nejsou uvedeny ceny?
Cena každého výrobku se může lišit dle velikosti balení či cenou tónování (každý odstín má jinou cenu). Ceny jsou tak individuální v závislosti na Vašich požadavcích.

syntetické emaily, tmely, základní barvy, ředidla
vodou ředitelné barvy, laky, emaily, tmely a latexové barvy
malířské nátěry, štěrkové tmely, dekorační omítky
fasádní barvy – akrylové, silikonové, silikátové, vápenné
barevné dekorativní omítky akrylátové, silikátové, silikonové, minerální, hlazené i drásané
tónovací barvy – tekuté a pastovité, sádra, křída
barvy na sádrokarton, speciální izolační nátěry na minerální podklady
přípravky k hubení plísní, hub a dřevokazového hmyzu a ochraně před nimi
protipožární nátěrové hmoty na dřevo
silnovrstvé a tenkovrstvé lazurovací laky a lihová ředidla
polyuretanové jednosložkové i dvousložkové laky, emaily, základní barvy, ředidla
epoxidové laky, emaily, základní barvy
chlorkaučukové emaily, barvy, ředidla
nitrocelulózové laky, emaily, základní barvy a ředidla
olejové emaily, základní barvy, laky, fermeže, fermežové barvy
silikonové emaily a barvy odolávající vysokým teplotám
lepidla disperzní, chloroprenová, kyanoakrylátová, epoxidová, polyuretanová, montážní
silikonové, akrylové, polyuretanové a speciální tmely firem Soudal a Den Braven
montážní pěny jedno i dvousložkové, vytlačovací pistole
válečky lakýrnické, malířské, fasádní, speciální ve standartním i profesionálním provedení
štětce ploché, kulaté, zároháky, fládrovací, štětky
brusné papíry a plátna v rolích a listech, stěrky, škrabky
zakrývací pásky pro lakýrníky, krycí fólie