BETOLUX – FLOOR PAINT
BETOLUX - FLOOR PAINT je lesklá alkyd-uretanová barva na betonové a dřevěné podlahy. Odolná vůči tukům, lihu a vůči vodě. Tepelná odolnost 120 °C.
EMPIRE
EMPIRE polomatná alkydová barva pro použití v interiérech. Rovnoměrně se roztéká a zanechává hladký povrch. Pro volně stojící interiérový nábytek.
EVERAL – Semi Matt 30
EVERAL - Semi Matt 30 je polomatný alkydový email pro vnější a vnitřní nátěry dřevěných, dřevu podobných, kovových a zinkových ploch.
EVERAL – Semi Gloss 70
EVERAL - Semi Gloss 70, pololesklý alkydový email na vnější natírání kovových, dřevěných a dřevu podobných povrchů. Je odolný vůči mechanickému poškození.
EVERAL – High Gloss 90
EVERAL - High Gloss 90, univerzální vysoce lesklý email, odolný vůči mechanickému namáhání. Pro natírání vnitřních a vnějších dřevěných a kovových povrchů.
MIRANOL
MIRANOL, plně lesklá barva pro vnitřní i venkovní nátěry dřevěných nebo kovových povrchů. Je snadno aplikovatelný, nestéká a rovnoměrně se roztéká.
TEHO WINDOW PAINT
TEHO WINDOW PAINT, vhodná pro nové a předtím natřené, venkovní dřevěné povrchy. Okenní rámy, dveře, dřevěné konstrukce, nábytek ve venkovním prostředí.
UNICA SUPER 20
UNICA SUPER 20 je polomatný alkyd-uretanový nátěr. Obsahuje UV ochranný prostředek, který zpomaluje účinek žloutnutí v důsledku slunečního záření.
UNICA SUPER 60
UNICA SUPER 60 je pololesklý rychleschnoucí lak, obsahující UV ochranný prostředek, který zpomaluje účinek žloutnutí v důsledku slunečního záření.
UNICA SUPER 90
UNICA SUPER 90 je lesklý rychleschnoucí nátěr obsahující UV ochranný prostředek, který zpomaluje účinek žloutnutí v důsledku slunečního záření.
VALTTI AKVACOLOR
VALTTI AKVACOLOR se vsaje do dřeva a zvýrazňuje jeho přírodní krásu. Zpomaluje pronikání vlhkosti do dřeva a zvětrávání. Nevytváří film.
VALTTI COLOR
Valtti Color je vhodný pro kulatinu, řezané a hoblované dřevěné povrchy, různé dřevěné desky, na impregnované dřevo a tepelně upravené dřevěné povrchy.
VALTTI COLOR EXTRA
VALTTI COLOR EXTRA zvyšuje přirozenou krásu dřeva a zároveň nabízí dobrou vodoodpudivost, flexibilitu, odolnost a ochranu před účinky vlhkosti a UV záření.
VALTTI COMPLETE
VALTTI COMPLETE je velmi odolný, matný ochranný prostředek k natírání dřeva v exteriéru. Je zárukou vysoké odolnosti a ochrany natíraného povrchu.
VALTTI OPAQUE (Vinha)
VALTTI OPAQUE je odolný vůči povětrnostním vlivům, pružnost a extrémně trvanlivý nátěr, který se snadno udržuje. Reguluje vlhkost, nepraská, neodlupuje se.
VALTTI SUPER GUARD
VALTTI SUPER GUARD je impregnační prostředek pro vnější ochranu dřeva. Ochrana proti plísním a modrání dřeva. Chrání proti škůdcům. Chrání před vlhkostí.
VALTTI WOOD OIL
VALTTI WOOD OIL vhodný na nové, nebo dříve olejem ošetřené dřevo na venkovní použití. Na zahradní nábytek, terasy, schody, ploty, kryté balkony atd.
Nenašli jste, co jste hledali? 
Na této stránce zobrazujeme pouze některé výrobky z našeho sortimentu. Pokud se však chcete ujistit, že výrobek, který hledáte se nachází na naši prodejně, nebojte se na nás obrátit na našem e-mailu či infolince. Rádi Vám poradíme!
Proč u výrobků nejsou uvedeny ceny?
Cena každého výrobku se může lišit dle velikosti balení či cenou tónování (každý odstín má jinou cenu). Ceny jsou tak individuální v závislosti na Vašich požadavcích.