VALTTI COMPLETE

VALTTI COMPLETE je velmi odolný, matný ochranný prostředek k natírání dřeva v exteriéru. Vytvořený na bázi inovativní technologie založené na unikátní kombinaci tří vysoce kvalitních pryskyřic s různou funkcionalitou, které jsou zárukou vysoké odolnosti a ochrany natíraného povrchu. Navíc má dvojitý absorpční UV systém (ochrana před UV zářením).

Použití:

Velmi vhodný na ploty, okna, dveře, zábradlí, zahradní nábytek, altány, dřevěné povrchy atd. Výrobek pro tónování v široké škále atraktivních a odolných barev, které vyzdvihují krásu a strukturu dřeva. Výrobek je tixotropní – snadná aplikace, neodstřikuje, nestéká.

 

Vydatnost:  Až 20 m2/l na jeden nátěr na hladké dřevěné povrchy. Aktuální vydatnost závisí na mnoha faktorech, včetně struktury, pórovitosti a obsahu vlhkosti substrátu.

 

Aplikace:  Štětcem nebo stříkáním

 

Zasychání:  Suchý na dotyk po několika hodinách (teplota 23°C a relativní vlhkost vzduchu 50%). Další nátěr po 24 hodinách. Nízké teploty vysoká vlhkost vzduchu prodlouží dobu schnutí povrchu.

 

Ředidlo:  White Spirit 1050

 

Odolnost:  Povrch se zvýšenou odolností vůči plísním. Ochrana dřeva proti vlhkosti, popraskání a olupování. Zvýšená odolnost proti poškrábání a otěru díky obsahu vosku.

Trojitý pryskyřičný systém – nejvyšší odolnost vůči povětrnostním podmínkám a to díky unikátní odolným povrchem na bázi tří pryskyřic. Účinná impregnace dřeva a schopnost odpuzovat vodu. Vysoká kompatibilita výrobku se strukturou dřeva.

Dvojitý absorpční UV systém – ochrana povrchu a dřeva před destruktivním UV zářením (odpuzuje UV záření). Zvýšená ochrana povrchu proti ztrátě lesku, praskání a drolení. Jednotné a trvanlivé barvy.

 

Balení:  0,9l, 2,7l, 9l