Tikkurila Temaspeed

Temalac FD 20

Rychleschnoucí polomatný syntetický email s antikorozními vlastnostmi – obsahuje zinkofosfát. Je vhodný pro jednovrstvé systémy na ocelové povrchy. Jako vrchní nátěr je použitelný v alkydových nátěrových systémech na kovové povrchy.

Temalac FD 50

Rychleschnoucí pololesklý syntetický email s antikorozními vlastnostmi – obsahuje zinkofosfát. Dosahuje vynikající stálosti odstínu i povrchu na povětrnosti. Vzhledem ke svým antikorozním vlastnostem je použitelný pro jednovrstvé nátěrové systémy. Jako vrchní nátěr je použitelný v alkydových nátěrových systémech na kovové povrchy.

Temalac FD 80

Rychleschnoucí lesklý syntetický email. Dosahuje vynikající stálosti odstínu i lesku na povětrnosti. Jako vrchní nátěr je použitelný v alkydových nátěrových systémech na kovové povrchy.

 

Temadur 20

Dvousložková polomatná polyuretanová barva s antikorozními vlastnostmi – obsahuje zinkofosfát. Používá se jako základní barva pro polyuretanové systémy nebo jako polomatný vrchní nátěr pro epoxidové systému, které jsou vystaveny povětrnosti nebo chemickému působení. Má výbornou odolnost proti povětrnosti a oděru s vynikající stálostí odstínu a stupně lesku.

Temadur 50

Dvousložkový pololesklý polyuretanový email. Používá se jako vrchní nátěr pro polyuretanové a epoxidové systémy, které jsou vystaveny povětrnosti a chemickému působení. Je vhodný zejména jako vrchní nátěr mostů, nádrží, zemědělských strojů, ocelových konstrukcí apod.

Temadur 90

Dvousložkový vysoce lesklý polyuretanový email. Používá se jako vrchní nátěr pro polyuretanové a epoxidové systémy, které jsou vystaveny povětrnosti a chemickému působení. Je vhodný zejména jako vrchní nátěr mostů, nádrží, zemědělských strojů, ocelových konstrukcí apod.

Temacoat GPL

Dvousložkový epoxidový vrchní email. Používá se v epoxidových nátěrových systémech na kov vystavených těžkému mechanickému a chemickému namáhání a k nátěrům betonových podlah. Odolává teplotám do 150°C (60°C mokrého tepla), ponoření v neutrálních olejích, ponoření ve zředěných roztocích neoxidujících kyselin, alkáliích a solích.