Domů / Vzorníky barev
Kategorie
Výrobci
AKCE & novinky
 

 

Dezinfekce povrchů, FungiSPRAY proti plísním a virům

 

primalex plus akce
Sleva Dulux Vinyl Matt

Vzorníky barev

centrum tónování barev, míchání barev na počkání 


 

 Upozornění! Barvy ve vzornících, které si prohlédnete takto na internetu se následně ve většině případů budou lišit až o několik odstínů s barvami v reálných vzornících. Toto je způsobeno odlišnou mírou vyzařování každého monitoru.

 Řešení: Na naši prodejně Vám rádi poukazujeme všechny vzorníky, co máme k dispozici. A pokud nám to situace dovolí, rádi vám za finanční jistinu vzorník vypůjčíme domů, aby jste si jej mohli v klidu prohlédnout a porovnat a zvolit pro Vás nejlepší odstín. Po vrácení vzorníku Vám samozřejmě celou jistinu vrátíme.


 

V našem centru tónování si můžete vybrat z tisíců odstínů od našich dodavatelů.

Obecné vzorníky

 

Vzorník barev Barvy Framar

  Vzorník barev RAL

    Vzorník barev RAL je celosvětově uznávaný standard pro stupnici barevných odstínů, který se používá především v průmyslové výrobě interiérových či exteriérových nátěrových hmot a stavebnictví obecně. Jeho smyslem je především možnost získání vždy přesně stejného odstínu barvy.
Klikněte pro zobrazení...

 

 

Vzorník barev Barvy Framar

  Vzorník barev RAL Design

    Řada RAL DESIGN obsahuje 1625 odstínů, které jsou vhodné pro určování komplexního barevného řešení stěn v interiérech bytů, ale i průmyslových staveb.
Klinkněte pro zobrazení...

 

 

Vzorník barev Barvy Framar

  Vzorník barev RAL EFFECT

    Řada RAL EFFECT obsahuje 420 odstínů a 70 metalických barev, Ke každým 6 Uni odstínům je přiřazen jeden metalický.
Klinkněte pro zobrazení...

 

 

Vzorník barev Barvy Framar  Vzorník NCS

    Vzorník NCS (Natural Color Systém®) je dnes nejuznávanější a z hlediska subjektivity nejpřesnější vzorník barev. Byl vytvořen na základě názorů a shody velkého množství pracovníků z oblasti vědy, architektury, psychologie, módního návrhářství. Pro posuzování barev do bytu, fasádních barev ale také syntetických emailů a vodou ředitelných barev.
Klikněte pro zobrazení...

 

Vzorníky dle značky
 

Vzorník Barev Barvy Framar   Vzorník DULUX

     Vzorník barev DULUX, jehož výrobky Vám rádi natónojeme v našem tónovacím centru. Dulux sám je Anglický výrobce barev. Každý rok na trh uvádí novou paletu barev, takže vyhovuje i náročnějším zákazníkům. 

Klikněte pro zobrazení...

 

 

Vzorník barev JUB Barvy Framar   Vzorník barev JUB

     Vzorníky JUB pro interiér i extreiér, fasády. Každý rok JUB zveřejňuje inspirativní barevné palety, které si nspirují různými tématy (cestování, vaření...).

Klikněte pro zobrazení...

 

barvy laky recenze