google_recenze

Upozornění! Barvy ve vzornících, které si prohlédnete takto na internetu se následně ve většině případů budou lišit až o několik odstínů od barev v reálných vzornících. Toto je způsobeno odlišnou mírou vyzařování každého monitoru.

Řešení: Na naší prodejně vám rádi ukážeme všechny vzorníky, co máme k dispozici. A pokud nám to situace dovolí, rádi vám za finanční jistinu vzorník vypůjčíme domů, abyste si jej mohli v klidu prohlédnout, porovnat a zvolit pro Vás ten nejlepší odstín. Po vrácení vzorníku vám samozřejmě celou jistinu vrátíme.

Kompletní vzorník Naše prodejny

logo_eternal_t1_cz.png colorlak-logo.png dulux-logo-footer-700.png logo_cz.png primalex_logo_type2.jpg sokrates-logo-1592815594.jpg tikkurila.png

Na naší prodejně v Praze - Modřanech tónujeme barvy od následujících výrobců - Austis, ColorLak, Dulux/Akzonobel, JUB, Primalex, Sokrates, Tikkurila

Na naší prodejně v Praze - Holešovicích tónujeme barvy od následujících výrobců - Primalex

V našem centru tónování si můžete vybrat z tisíců odstínů od našich dodavatelů.

Vzorník barev na DŘEVO  Vzorník barev na BETON Vzorník barev na KOV

Vzorník barev RAL 
Je celosvětově uznávaný standard pro stupnici barevných odstínů, který se používá především v průmyslové výrobě interiérových či exteriérových nátěrových hmot a stavebnictví obecně. Jeho smyslem je především možnost získání vždy přesně stejného odstínu barvy.

RAL DESIGN

Obsahuje 1625 odstínů, které jsou vhodné pro určování komplexního barevného řešení stěn v interiérech bytů, ale i průmyslových staveb. Klinkněte 

RAL EFFECT

Obsahuje 420 odstínů a 70 metalických barev, Ke každým 6 Uni odstínům je přiřazen jeden metalický.

Vzorník NCS

Vzorník NCS (Natural Color Systém®) je dnes nejuznávanější a z hlediska subjektivity nejpřesnější vzorník barev. Byl vytvořen na základě názorů a shody velkého množství pracovníků z oblasti vědy, architektury, psychologie, módního návrhářství. Pro posuzování barev do bytu, fasádních barev ale také syntetických emailů a vodou ředitelných barev.

Vzorník DULUX

Vzorník barev DULUX, jehož výrobky Vám rádi natónujeme v našem tónovacím centru. Dulux sám je Anglický výrobce barev. Každý rok na trh uvádí novou paletu barev, takže vyhovuje i náročnějším zákazníkům.

Vzorník barev JUB

Vzorníky JUB pro interiér i exteriér, fasády. Každý rok JUB zveřejňuje inspirativní barevné palety, které se inspirují různými tématy (cestování, vaření...).