google_recenze

Upozornění! Barvy ve vzornících, které si prohlédnete takto na internetu se následně ve většině případů budou lišit až o několik odstínů s barvami v reálných vzornících. Toto je způsobeno odlišnou mírou vyzařování každého monitoru.

Řešení: Na naši prodejně Vám rádi poukazujeme všechny vzorníky, co máme k dispozici. A pokud nám to situace dovolí, rádi vám za finanční jistinu vzorník vypůjčíme domů, aby jste si jej mohli v klidu prohlédnout a porovnat a zvolit pro Vás nejlepší odstín. Po vrácení vzorníku Vám samozřejmě celou jistinu vrátíme.

V našem centru tónování si můžete vybrat z tisíců odstínů od našich dodavatelů.

Vzorník barev RAL 
Je celosvětově uznávaný standard pro stupnici barevných odstínů, který se používá především v průmyslové výrobě interiérových či exteriérových nátěrových hmot a stavebnictví obecně. Jeho smyslem je především možnost získání vždy přesně stejného odstínu barvy.
Klikněte pro zobrazení...

RAL DESIGN

Obsahuje 1625 odstínů, které jsou vhodné pro určování komplexního barevného řešení stěn v interiérech bytů, ale i průmyslových staveb. Klinkněte pro zobrazení...

RAL EFFECT

Obsahuje 420 odstínů a 70 metalických barev, Ke každým 6 Uni odstínům je přiřazen jeden metalický.
Klinkněte pro zobrazení...

Vzorník NCS

Vzorník NCS (Natural Color Systém®) je dnes nejuznávanější a z hlediska subjektivity nejpřesnější vzorník barev. Byl vytvořen na základě názorů a shody velkého množství pracovníků z oblasti vědy, architektury, psychologie, módního návrhářství. Pro posuzování barev do bytu, fasádních barev ale také syntetických emailů a vodou ředitelných barev.
Klikněte pro zobrazení.....

Vzorník DULUX

Vzorník barev DULUX, jehož výrobky Vám rádi natónojeme v našem tónovacím centru. Dulux sám je Anglický výrobce barev. Každý rok na trh uvádí novou paletu barev, takže vyhovuje i náročnějším zákazníkům.
Klikněte pro zobrazení...

Vzorník barev JUB

Vzorníky JUB pro interiér i extreiér, fasády. Každý rok JUB zveřejňuje inspirativní barevné palety, které si nspirují různými tématy (cestování, vaření...).
Klikněte pro zobrazení...